Novinky

Jak a kde koupit Pulze?

Dostupnost zařízeních na zahřívaný tabák se v posledních letech výrazně rozšiřuje. Tento chytrý přístroj se dá sehnat různými cestami. Kromě klasické formy nákupu v kamenných obchodech můžete využít i možnost objednávky z pohodlí svého domova přes online e-shop. Pokud ale nakupujete poprvé, nabízí se otázka: Jak na to a kde mi poskytnou nejlepší zákaznický servis?  S tím vám v tomto článku rádi poradíme.

Osobní nákup

Pokud si chcete produkt před koupí prohlédnout naživo a nebo se poradit s odborným personálem, nabízí se možnost návštěvy kamenného obchodu. První krok i v tomto případě může vést na oficiální web, a sice proto, abyste si hledání prodejny zjednodušili. Na stránkách se vám vygenerují ta místa, kde si PULZE můžete pořídit a zároveň jsou nejblíž vaší momentální poloze nebo bydlišti. V České republice je prodejen skutečně mnoho, a tak se nemusíte bát, že byste to měli daleko. Existují dva typy nákupních míst:

  1. Partnerské prodejny: Jedná se o místa, která se přímo zabývají distribucí a prodejem zahřívacích zařízení , a tak se zde často nabízí i služba profesionálního poradenství. Zaměstnanci jsou v oboru zkušení a orientují se.
  2. Care Point: Tato místa jsou v překladu trafiky, malé obchody s potravinami nebo benzínové stanice. Ty ale oproti obchodům PULZE Partners nemusí být vybaveny tak hojně.

Z pohodlí domova

Pro milovníky online prostoru je to rozhodně příjemná a jednoduchá cesta. Stačí se jen zaregistrovat, podobně jako na jiných běžných eshopech. Zásadní výhodou internetového nakupování je přehled o všech nabízených produktech. Navíc máte čas v klidu si o jednotlivých zařízeních přečíst všechny potřebné informace, vyhledat si možnosti extra příslušenství nebo navštívit blog. Kdybyste si stále nebyli svým výběrem jisti, můžete využít i podporu na emailu, telefonu nebo sociálních sítích. Doručení je už pak hračka, neboť zboží dorazí na vámi zvolenou adresu, tedy klidně přímo domů. Kdyby vám přecejen zakoupený produkt nakonec nevyhovoval, postup vrácení je naprosto jednoduchý. Stačí si nechat vygenerovat reklamační kód na zákaznické lince, kde vám i poradí s dalším postupem.

Nechcete se rozhodovat?

Pokud se rozhodnete do PULZE zainvestovat, můžete vyzkoušet zvýhodněný „uvítací balíček“, který obsahuje vše, co budete k užívání přístroje potřebovat – samotné zařízení, náplně, nabíjecí příslušenství, kryt a vybavení k čištění. Konkrétní barvy  si samozřejmě vyberete sami, a tak se nemusíte bát, že byste nebyli spokojeni.

 

Autor: Elena Gotfried

 

Smazat, Pulze je zařízení a nemá příchutě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *