Bydlení

Jarní energetický úklid ve vašem bytě zvládnete za půl hodiny

Čeká vás odpoledne, kdy doma nebude skutečně nikdo? Dejte se do energetického úklidu vaší domácnosti. Zvládnete jej za půl hodiny a doma se budete cítit skvěle. Pozor, nezapomeňte na kovové podnoží, na které se prach doslova lepí. A samozřejmě vyleštěte úchytky, které jsou za dny používání velmi ochmatané.

Síla myšlenky

Mnohé duchovní směry uvádějí, že náš mozek je velmi silný. A také to, že jej nevyužíváme naplno. Během energetického úklidu bude hrát hlavní roli vaše představivost, které nyní dáme volný průběh. Zadání je jasné – vyčistit celý domov od negativních energií. S duchařinou to ale nemá nic společného, nebojte. Je to stejné, jako uklidit smetí. Jen se jedná o smetí energetické. Zbytky pláče, negativních emocí, hádek, nebo pozůstatky energie po nepříjemném zážitku, nemoci nebo návštěvě. 

Vezměte si na pomoc vůni

Nejčastěji se jarní očista domácnosti provádí pomocí vůně. Někdo nedá dopustit na silnou vůni hořící bílé šalvěje, kterou používaly indiánské kmeny. Jiní si pomohou vonnou tyčinkou, se kterou se velmi dobře zachází. Je jen na vás, jaký způsob zvolíte. Můžete si vzít k ruce i obyčejný sprej nebo osvěžovač vzduchu. 

Místnost po místnosti

Nejprve si zvolte postup. Každou místnost budete potřebovat vzít zvlášť. Dejme tomu, že začneme v kuchyni. Otevřete naprosto všechny zásuvky a skříňky, které zde máte. Dopřejte vůni, aby prostoupila do všech míst. Otevřete troubu, lednici i rychlovarnou konvici. Vůni dejte i do rohů místnosti, nahoře i dole. Projděte celý prostor a myšlenkou z něj vytáhněte vše, co tam již nepatří. Vůně vše vytahuje ze zdí, z příborníku, z utěrek. Vše zlé jde pryč. 

Myšlenka nahradí negativitu krásou

Následně přejděte do další místnosti a vše opakujte. Projděte vše. Toaletu. Koupelnu. Chodbu. Nevynechejte žádnou místnost. Všude zadejte to stejné – všechny negativní emoce a energie nasaje vůně a odvede je pryč. 

Výborně. Celý byt je hotový. Nyní vás čeká finále. Otevřete okna na větračku, do průvanu. Všechna okna, která jen jdou. A zadejte, aby se negativita odebrala pryč. Na její místo se nyní usazuje krása. Harmonie. Radost a štěstí. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *