Bydlení

Nikdy nebylo stavění klecí pro ptáky jednodušší. Poradíme, jak na to

Chováte exotické či všední ptactvo a přemýšlíte, že ptákům pořídíte nové bydlení? Nemusíte chodit do chovatelských potřeb nebo případně do zverimexů, stačí, když nové krásné obydlí pro své okřídlené mazlíčky vyrobíte sami. Stačí si najít jen chvilku času a objednat si hliníkové profily s mnohými dalšími součástkami, z nichž nádhernou ptačí klec či případně voliéru snadno a rychle postavíte.

Ještě donedávna lidé stavěli klece pro ptáky buď laicky za pomocí pletiva nebo sítě, nebo si je kupovali už hotové a doma často litovali koupě, jelikož obydlí často nezapadalo do místa, kde klec pro ptáky chtěli mít. Naštěstí dnes se s tímto problémem už nemusíte zabývat. Je totiž možné koupit si pletiva, sítě a hliníkové profily společně s dalšími součástkami, z nichž vyrobíte kvalitní, dobře stavěnou klec či voliéru pro ptactvo, kterou vám budou všichni sousedi závidět.

Ještě nedávno samotné sítě nestačily. Ani pletiva nestačila. Když se však spojí s hliníkovými profily, najednou se složí během pár chvil kvalitní voliéra nebo klec pro ptactvo, která nás vrátí zpátky do dětství – samotné stavění voliéry je totiž lehké jako stavebnice.

Z dětské zábavy se stane koníček pro dospělého

Stavět stavebnice bylo dětskou zábavou, kterou jsme měli všichni nejradši. Někdo stavěl domy, jiný hasičské stanice, někdo zase parkoviště na všechna autíčka, která vlastnil. I když jsme si tehdy mysleli, že v dospělosti se s touto skvělou zábavou budeme muset rozloučit, naštěstí se domněnky nenaplnily. Dnes totiž existuje stavebnicový systém, který nás vrátí zpátky do dětství. Jen díky němu nepostavíme hasičské stanice ani budovy, ale postavíme obydlí pro domácí mazlíčky.

Díky propracovanému stavebnicovému systému je možné rychle a snadno postavit nádhernou voliéru nebo případně klec pro ptáky, která všem vytrhne dech.

Nejen pro okřídlené domácí mazlíčky

Je však třeba podotknout, že je možné z hliníkových profilů postavit také terária, pokud jsme vášnivými chovateli hadů, ještěrek nebo podobných tvorů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *