Bydlení

Rok Tygra ve vašem příbytku. Jak znamení zakomponovat do interiéru? 

Čínský horoskop je něco, co určuje, jaký bude nadcházející rok. Tedy najdou se mezi námi lidé, kteří tomuto věří. Pakliže se mezi ně řadíte, určitě byste byli rádi, kdybyste vodního Tygra, jenž je znamením letošního roku, mohli nějakým způsobem zakomponovat do interiéru. Není to tak těžké, jak se to na první pohled jeví. Pojďme si prozradit, jak na to.  

Vodní Tygr symbolizuje sílu a proměnu 

Vodní Tygr je velmi krásné zvíře, o kterém se v čínském horoskopu mluví velmi pozitivně. Je podle všeho symbolem jak síly, tak velké proměny. Nemůžeme se divit tomu, že jedinci, kteří čínskému horoskopu věří, chtějí mít právě toto znamení i ve svém interiéru.  

Na první pohled je tygr jako takový velmi krásné a majestátní zvíře, které na první pohled vzbuzuje respekt a nenechá nikoho, aby o něm pochyboval. Mezi námi se najdou i ti, jež jsou tygrem opravdu až tak fascinováni, že si domů přinesou jeho kožešinu nebo jiné dekorace. U dekorací můžete zůstat, jen pozor na to, ať se z původně hezkého, majestátního znamení či zvířete nestane spíše kýč. 

Decentní kousky v decentních odstínech 

Právě zakomponování tygra do interiéru je složité právě v tom, že může působit jako jeden obrovský kýč. Rozhodně nechcete vzbudit dojem, že je vaše domácnost spíše asijskou tržnicí, nebo snad ano? Tygr by měl být spíše vzácností, volte raději decentní kousky v decentních odstínech a z decentních materiálů. Plastové výlisky rozhodně neudělají takový dojem jako kovové prvky, které majestátnost zvířete a jeho krásu vystihnou.  

S tygrem do ložnice i obývacího pokoje 

Pokud chcete na tygra vsadit v ložnici, můžete volit výrazné povlečení, které, pokud bude zbytek interiéru zařízen velmi minimalisticky, skutečně vkusně vynikne. Jestliže chcete vsadit na tygra v obývacím pokoji, nabízí se zainteresování například polštářů s dekorem tygra, případně jiná textilie, která bude zejména v jednobarevně zařízeném interiéru příjemně vynikat.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *