Bydlení

Zlatá barva v interiéru. Dokonalá stylovka

Zlatá barva se do interiéru hodí mnohem více, než byste čekali. Dokáže toti přirozeně dodat světelnost i luxus i do těch prostorů, které vypadají na první pohled velmi skromně. Pojďte s námi navštívit školu stylu. 

První, co máte v ruce

Než se vy nebo vaše návštěva ocitnete v bytě, mohli byste se poprvé setkat se zlatou barvou. Kliky v různých odstínech a povrchových úpravách jsou hitem několika posledních let stejně jako zámky. Patina se hodí i tam, kde si na okázalost přímo nepotrpí. Zlatá klika vás uvede do místnosti tím nejlepším možným způsobem. Rozhodně zaujmete na první dobrou. 

Levné, a přitom tak krásné

Dalším zlatým prvkem v bytě jsou svítidla. I zde se přitom nemusí jednat o předměty, za které jste utratili celou výplatu. Zlatý kabátek dokážete pomocí obyčejného dekorativního spreje pořídit i omšelému svítidlu. Vyrobit si zlaté svítidlo lze i z namočeného roztrhaného papíru, kterým „oplácáte“ plastovou misku. Uschnutý půlkruh pak stačí opět přestříkat zlatým sprejem, a máte neotřelý kousek, který vás nestál ani stovku. 

Tón v tónu 

Když se pouštíte do zlaté barvy, dobře zvolte, jaké odstíny budou v interiéru vládnout. Co byste řekli béžové výmalbě? Je libo místnost doplnit o zlatavé závěsy? Do pokoje se bude výborně hodit i hnědý nábytek nebo podlaha. Zkrátka stále se držte zlaté, béžové a hnědé. Bílé doplňky jsou vřele doporučovány. Bílá se totiž v rámci bytového designu považuje za základní barvu.

Úspěch, který si zasloužíte

Stále o sobě pochybujete, a zatímco druzí již míří ke hvězdám, vy se ještě zdráháte? Vytvořte si interiér, který vám pomůže se správně nastartovat. Zlatý rám zrcadla v koupelně je ten správný začátek dne. Zlatavé prostírání i pro všední dny vás přesvědčí o tom, že si vždy zasloužíte jen to nejlepší.

Dopřejte si zlatou barvu i ve vašem interiéru. Přinese vám lesk, radost i pocit výjimečnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *