Móda

Jak být šik podle Italek

Říká se, že Italky a také Francouzky patří k nejkrásnějším ženám světa. Nejsou však nejkrásnější proto, že by byly nějak výjimečné vzhledově, je to především tím, co ze sebe vyzařují. O Italkách a Francouzkách se moc dobře ví, že si svou krásu uvědomují, tudíž tím pádem jim jejich krásu věří i okolí. Pozastavme se však konkrétně u Italek a zaměřme se i na jejich šatníky, respektive na módní stránku věci, a prozraďme si, jak být šik podle těchto žen.  

Itálii navštívil pravděpodobně každý. Není to tak vzdálená země, mnozí lidé se sem vydávají dokonce autem, aby procestovali všechna města, která mají na svém wish listu. Ať už se ale budete nacházet v Miláně nebo v Benátkách, pozastavíte se nad zdejšími ženami a nad tím, jak jsou opravdu šik. Abyste i vy vypadali na první pohled přesně takto stylově a šik, prozradíme vám jejich několik tajemství.  

Základem je sexy prádlo 

Italky moc dobře vědí, že základem toho, jak se cítit dobře a žensky, je sexy spodní prádlo. S výběrem spodního prádla rozhodně nespěchají a volí si přesně to, co jim dokonale padne. Nebojí se vzít si i trochu vyzývavější kousky, vždy se však rozhodují podle toho, co je jim nejsympatičtější. Rozhodně se v tomto případě neptejte na ničí názor.  

Upřednostňují kvalitu nad kvantitou 

Co o Italkách mnozí neví, je, že upřednostňují spíše kvalitu než kvantitu. Raději investují do dražšího kousku oblečení, než aby si koupily hromadu méně kvalitních kousků, které se na nich rozpadnou za chodu. Navíc z kvalitních kousků dýchá více luxusu už na první pohled, čehož si ostatně všimne i vaše okolí.  

Oblečení musí sedět 

Ať už kupujete oblečení ve slevě nebo za plnou cenu, ať už kupujete oblečení méně kvalitní nebo v dostatečné kvalitě, vždy si dejte pozor na to, aby vám daný kousek naprosto perfektně padl. Pokud vám totiž nebude daný kousek padnout, je to problém. Vaše křivky prodáte jenom v případě, že vám oblečení nebude ani malé, ale na druhou stranu ani příliš velké. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *