Móda

Tři stylové extravagantnosti, které nemá odvahu vzít si každý

Milovníci extravagance museli na své vysněné kousky pěkně dlouho čekat. Přece jen móda v posledních letech přinesla maximálně boty na vyšším podpatku, jinak byly kolekce především o klasickém ležérním či elegantním oblečení, ale pro milovníky výraznějších kousků se nic nenašlo. To se však nyní napravilo. Podzimní kolekce jsou totiž úplně plné extravagantností, které nemá odvahu vzít si každý. Vy tu odvahu máte?

Abychom byli konkrétní, představme si několik extravagantních kousků, které jsou však velmi stylové, zároveň existuje mnoho lidí, kteří nemají na to si kousky na sebe obléknout nebo kteří nemají odvahu si je nazout na nohy. Třeba se však názor mnohých lidí změní, až si je představíme.

• Tátovy tenisky

Tenisky jsou boty podzimu. Jsou oblíbené zejména pro svou pohodlnost. Zatímco vloni byly tenisky jen s vyvýšenou podrážkou, letos jsou moderní tenisky, které jsou doslova nepřehlédnutelné. Populární jsou zejména “Daddy’ssneakers”, v českém překladu “tátovy tenisky”. Jedná se o robustní, velké a masivní boty, které se dají nosit ke všemu – nejčastěji se kombinují s elegantnějšími outfity, ale samozřejmě patří i ke klasickým džínům či teplákům.

• Kožené černé čelenky

Čelenky jsou jistým retro módním doplňkem, který se vrátil do módy. Zatímco látkové čelenky jsou oblíbenci všech, černé kožené čelenky, které sahají až do půli hlavy jsou jen pro odvážné povahy. V nedávné době se kožené černé čelenky ukázaly na několika módních přehlídkách, díky nimž si je zamilovali mnozí milovníci extravagance.

• Boty zvířecího vzoru

Zvířecí vzory se opět dostaly do módy, a to ve velkém. Zatímco v uplynulých letech se vzory uchytily maximálně na šály, šátky nebo kabáty, dnes zvířecí vzory lpí zejména na botách, které se díky tak nápadnému vzoru velmi špatně kombinují. Ideální kombinace je s černou nebo bílou barvou, kterou se nikdy nic nepokazilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *