Bydlení

Regály do skladu, garáží i dílen

Regály jsou s námi už od nepaměti. A i když se s nimi nesetkáte v moderním interiéru rodinného domu, stačí zavítat do garáže nebo dílny a rázem spatříte hned několik z nich. Ve velkém jsou však využívány hlavně v supermarketech, hypermarketech a ve skladových prostorách. Slouží především pro uskladnění nebo vystavení materiálu, zboží či konečných výrobků. Díky jejich nesporným výhodám nad nimi lidé dlouho neuvažují. 

Na trhu najdete rovnou několik druhů

Je třeba konstatovat, že na trhu dnes najdete celou spoustu regálových systémů. Zatímco některé jsou vyrobené z plastu, jiné jsou vyrobené především z kovu. Otázkou nyní zůstává, co je lepší volbou? 

Bezesporu jsou to kovové regály, které se pyšní nejen delší životností, ale samozřejmě také vyšší nosností. Plastové modely by mohly konkurovat možná svou nízkou hmotností, ale je nyní otázkou, jestli to už nebude spíše nevýhoda než jasná výhoda. 

Samozřejmě najdete na trhu regály vyrobené i z jiných materiálů než jen z plastu a kovu, ale zmiňované kovové byste měli rozhodně preferovat, pakliže chcete zaplnit sklad, supermarket, prodejnu nebo jenom svou garáž či dílnu. V takovém případě je kovový regálový systém opravdu tím nejlepším společníkem. 

Kovové regály jsou nejpopulárnější na trhu

To, že na ně ani samotní zákazníci nedají dopustit, potvrzuje i fakt, že se dlouhodobě řadí mezi nejpopulárnější na trhu. Už několik let platí, že je kov upřednostňován před plastem, který je nestabilní a jeho nosnost se nedá té u kovových regálů srovnávat. 

Nabídka kovových regálů je poměrně široká. Vybírat si můžete ze šroubových kovových regálů nebo bezšroubových modelů. Ty jsou většinou ve tvaru písmene L nebo ve tvaru písmene T a v poslední době jsou doslova hitem. 

Při výběru se však spíše zaměřte na hmotnost, nosnost a rozměry daného modelu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *