Bydlení

Tipy, jak dodat obýváku šmrnc díky barvám

Jsou zdi v obývacím pokoji nehezké, špinavé a potřebují už akutně nový nátěr? Pokud to tak skutečně je, měli byste zavolat malíře pokojů z Ostravy, kteří se vám pustí do malování pokojů takřka hned po příjezdu. Po novém nátěru se zdi rozjasní a obývací pokoj bude najednou vypadat naprosto jinak. Barvy skutečně dělají mnoho, proto jejich moc využijte. 

Jestliže je váš obývací pokoj nudný, jestli se v něm necítíte dobře, dodejte mu šmrnc. Nemusíte investovat do hromady různých bytových doplňků, stačí, když dodáte obývacímu pokoji šmrnc díky barvám. Barvy, jak již bylo zmíněno, jsou mocné a dokážou i z všedního interiéru vykouzlit krásný ateliér, kde budete trávit svůj volný čas velice rádi. 

Tipy, jak dodat obývacímu pokoji šmrnc

  • Nechte nastříkat na zdi graffiti. Graffiti není jen otřesná čmáranice nebo nehezký podpis. Graffiti jsou také krásné obrazce, které vidíte třeba na mnohých mostech nebo přejezdech. Pokud chcete svůj obývací pokoj rozjasnit, doporučujeme si pozvat talentovaného kluka, který vám něco vkusného nasprejuje. 
  • Myslete také na stropy. Pokud si pozvete malíře pokojů, ať vám vymalují stropy ideálně velice světlounkým odstínem, který místnost opticky zvětší. 
  • Nebojte se mít zajímavé a originální zdi. Nechte si na zdi udělat stěrky nebo štuky, nebojte se ani mramorovaných zdí nebo nepravidelných nátěrů.
  • Pokud chcete rozzářit obývací pokoj, zkuste to s obklady. I takto lze do interiéru dostat barvy, i takto lze dodat obývacímu pokoji šmrnc. 
  • Natřete si jednu stěnu výraznou barvou. Mít všechny stěny stejně barevné, to není nic moderního. Dnes je moderní, když jedna stěna vypadá krapet jinak než druhá. 
  • Nebojte se vůbec tapet. Chcete, aby váš obývací pokoj byl originální? Co si na jednu zeď v obýváku nalepit třeba tapetu v podobě pruhů či tapetu s motivem?
  • Temné odstíny vnesou do obývacího pokoje cosi nepopsatelného. Díky temnějším odstínům se stanou obývací pokoje elegantním místem pro odpočinek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *