Móda

Plisovaná sukně jako hit letošního jara 

Pokud se zajímáte o aktuální módní trendy, pak víte, že letošní jaro jich přineslo víc než dost. Vedle květinových šatů v miniaturní délce stojí za zmínku také plisované sukně, které se na předních příčkách žebříčku popularity tyčí už od loňského roku. A nelze se tomu divit, pravděpodobně se z nich stává další nadčasový kousek, kterého prostě budeme nosit neustále do konce svých dní. Kombinovat se dá totiž prakticky se vším.  

Nová jarní uniforma? 

Řada módních stylistů označuje plisované sukně za jakousi novou jarní módní uniformu. Pokud totiž víte, jak ji kombinovat, respektive pokud se ji nebojíte kombinovat prakticky s čímkoliv, ani ji nesundáte.  

Plisovanou sukní se rozumí sukně s malými sklady. Známá je už po dlouhé dekády, nosila se i v sedmdesátých či osmdesátých letech. Dokonce se o nich začalo říkat, že jsou žhavou konkurencí malých černých, zejména po stránce nadčasovosti.  

Pokud sledujete aktuální dění v módním světě, pak jistě víte, že zpracování tohoto kousku oblečení je nespočetně mnoho. Letošní rok se bude zaměřovat spíše na mini sukně, ale pokud mini není nic pro vás, můžete sáhnout po klasice.  

K vysokým botám i teniskám 

Domnívat se, že plisovaná sukně je buďto moc elegantní, nebo na druhou stranu maximálně ležérní, je mylné. Mluvíme totiž o adekvátním kousku vhodném do obou směrů. Vykouzlit s ním můžete jak formálnější outfity, tak samozřejmě i ležérnější looky, ve kterých se budete cítit maximálně komfortně.  

Za vyzkoušení stojí kombinace obyčejného jednoduchého a jednobarevného trička právě s plisovanou sukní, která se spojí s teniskami a batůžkem. Pokud míříte na první schůzku nebo na společenskou událost, výhrou bude plisovaná sukně v kombinaci s halenkou, sakem a páskem staženým v pase. Vše doplníte o menší kabelku do ruky a můžete vykročit vstříc plánovanému setkání. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *