Zajímavosti

Tyto tři terapie DOPORUČUJEME vyzkoušet!

Pokud vás trápí zlomené srdíčko, stres nebo jiné problémy, je zbytečné brát léky. Obvykle dobře zabere jedna z celé řady dnes dostupných terapií. Pro tentokrát vám představíme ty méně známé. Netvrdíme, že všechny doporučujeme, pro jejich malou známost či dokonce bizarnost jsme je však nemohli nezmínit.

Felinoterapie vám do domu přivede nového zvířecího mazlíčka

Jste ve stresu? Nemůžete se na nic soustředit? Cítíte se osamoceně? V tom případě si naordinujte felinoterapii. Tato terapie využívá přítomnosti kočky. Ano, slyšíte dobře. Koneckonců už jste jistě zaslechli skutečnost, že blízká přítomnost kočky a mazlení se s ní přináší úlevu od stresu a různých civilizačních nemocí. A proto nejspíš ani nemohla nevzniknout terapie, která do vztahu člověka a kočky vnáší více odbornosti. A ohlasy na terapii? Většinou více než dobré. Koneckonců lepší než se dopovat léky je sbírat z podlahy nekonečné množství chlupů. Tímto chceme upozornit především alergiky, u nichž se terapie nejspíš mine účinkem.

Terapie tmou aneb nestačí jen zhasnout

Další výhodnou a poměrně novou terapií je terapie tmou. Ale pokud si myslíte, že při ní stačí jen zhasnout, jste na omylu. Tato terapie má význam jen tehdy, jste-li v úplné tmě po delší dobu. A proto když se objednáte v relaxačním centru, které tuto terapii nabízí ( v Česku jich je několik), počítejte s několikadenním přespáváním v chatce, kde si nerozsvítíte ani k jídlu! Terapie je vhodná v boji proti civilizačním nemocem.

Když nepomůže ani jedna z výše zmíněných terapií, zabalte se do obří dělohy

U Japonců vás to možná ani nepřekvapí. Právě oni jsou známí svými bizarními nápady a technikami. Co vymysleli tentokrát? Své lidi, kteří jsou po celodenní práci u počítače ztuhlí, balí do obří deky, která představuje ženskou dělohu. Pacient podstupující tuto terapii nejenže zaujímá polohu plodu a tak protáhne své zakrnělé svaly a klouby, ale také se vrací do doby svého narození, což ho má podle Japonců uklidnit. Abychom však kápli božskou, ne všichni Japonci jsou z téhle metody paf.

A co vy? Která terapie pomohla vám?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *