Zajímavosti

Jak vybírat umělé vánoční stromky?

Samozřejmě vždy záleží na vašem vkusu. Prodej vánočních stromků probíhá i se stojanem z umělé hmoty a lze zakoupit i kovový stojan, podle velikosti stromku. Výběr kovového stojanu se odvíjí od výšky a velikosti stromku. U malých vánočních stromečků do výšky 180 cm stačí stojan o poloměru 25 cm, pro větší stromky už je pak lepší koupit větší stojan o poloměru 35 cm.

Každý vánoční stromek je jedinečný. Pro milovníky tradic, přírody a klasicky je možné zakoupit také šišky. Umělé vánoční stromky mají dva odstíny zelené barvy, tedy buď umělé vánoční stromečky s tmavozeleným jehličím, světlezeleným jehličím, anebo s bílým popraškem na konci větviček.

Pokud chcete něco speciálního, na objednávku lze vyrobit i umělý vánoční stromeček v jiné barvě. Borovice má vzhledově delší jehličí, a proto tento umělý vánoční stromeček působí na pohled jako nejhustší. Jedle má pak tvar v podobě jehlanu a patří k těm nejprodávanějším stromečkům. Smrk je pak tradiční klasikou a je pro milovníky jednoduchého designu a klasické podoby vánoc. Tradiční smrk nám v době vánoční navodí ten zvláštní pocit vánoční pohody a klidu.

Vánoční ozdoby

Máte rádi vánoční ozdoby a rádi ladíte vaše Vánoce do tradičních nebo aktuálních barev? Zkuste si zakoupit vánoční ozdoby. Můžete si pořídit rovnou celé kolekce ozdob a je třeba také nezapomenout na vánoční špici. Vaše Vánoce tak mohou být vyladěné každý rok do jiné barvy, mohou být dvoubarevné, trojbarevné anebo plné barev, což mají zejména rády děti. Vánoční ozdoby jsou pro transport dokonale zabalené tak, aby se nerozbily.

Váš vánoční stromeček tak mohou zdobit ozdoby v podobě vánočních perníčků, baňky v podobě nádherných a jemných bílých krajek anebo stříbřité barvy v podobě mrazivého sněhu. Nádherné jsou také klasické červené vánoční ozdoby. To je zlatá česká klasika, která nikdy nezklame. Velmi moderní jsou i vánoční ozdoby v barvě cappuccino, nádherné skořicové barvy. Tento bronz je stejně nadčasový jako barva stříbrná a zlatá. Máte v rodině miminko? Žádný problém, jestli je to kluk jako buk, zvolte letošní Vánoce v modré. A pokud je to holčička, vánoční ozdoby v podobě růžové jsou naprosto ideální volbou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *