Zajímavosti

Hollywoodské hvězdy, které letos slaví šedesát let

Sledujete raději americké filmové trháky nebo dáváte přednost české klasice? Pravdou je, že součástí většiny domácností jsou americké filmové trháky, jelikož je jich daleko více a jsou mnohdy daleko atraktivnější než jakékoli české filmové snímky. Navíc česká kinematografie v posledních letech neprodukuje tolik kvalitních filmů, a tak se nemůžeme divit, že součástí našich životů jsou hollywoodské hvězdy, z nichž celá řada letos slaví kulatých šedesát let.  

Pokud jste fanoušky filmového světa, pravděpodobně moc dobře víte, kdo letos slaví kulaté jubileum. Pokud si nejste jistí tím, kdo kulatých šedesát let slaví, nevadí. Prozradíme vám to! Vybrali jsme rovnou několik hvězd, které dobře znáte.  

Jean-Claude van Damme 

Kdo by neznal herce, který to roztáčí hlavně v bojových filmech. Je totiž belgickým šampionem bojových umění, a tak se nemůžeme divit tomu, že má role hlavně v bojových sportech. Právě tento herec se řadí ke skupině hollywoodských stars, jež letos své kulatiny oslaví. Znát ho můžete například z filmovém snímku Krvavý sport 

David Duchovny 

Akta X – pokud jste fanouškem toho amerického seriálu, jenž je dodnes velice oblíbený, pak vám nemusíme zdlouhavě představovat Davida Duchovnyho, což je jeden z agentů zmiňovaného seriálu. I tento muž letos slaví rovných šedesát let, a tak mu pojďme přát všechno nejlepší.  

Julianne Moore 

Pokud jste byli součástí loňského filmového festivalu v Karlových Varech, pak jste možná viděli na vlastní oči herečku Julianne Moore. Jedná se o herečku, kterou jste dodnes mohli vidět v několika hollywoodských snímcích, k nimž patří například thriller Hannibal nebo snímek Hranice lásky. Taktéž si zahrávala v komedii Bláznivá, zatracená láska.  

Sean Penn 

Amerického herce Seana Penna vám taktéž nemusíme dlouze představovat. Je držitelem rovnou dvou Oscarů, což je to největší ocenění, které se může herci dostat. Kromě jiného je držitelem i Zlatého glóbu a své kulatiny oslaví během srpna.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *