Podnikání

Jak nahradit prázdnou náplň v tiskárně? Možností je celá řada

Přestala vám tisknout vaše tiskárna? Obvykle se nejedná o velký problém, jelikož vám pravděpodobně jenom došla náplň. Pokud potřebujete novou, je celá řada možností, jak mohou vypadat. Podívejte se s námi na ty hlavní.

Neoriginální náplň

Dnes velmi populární možnost, která je poptávána jak soukromými osobami, tak ne poptávána také u celé řady firem. Jedná se o variantu, která má několik pozitiv, kam se řadí:

  • Kvalita tisku
  • Kompatibilita s tiskárnou
  • Nízká cena

A právě cena je důvodem, proč se lidé vydávají tímto způsobem. Pokud ho chcete vyzkoušet, objednejte si levné tonery, které budou označené právě jako neoriginální, popřípadě budou mít označení také jako alternativní. Obojí jasně ukazuje na to, že je nevyrábí klasická firma, která stojí za vaší tiskárnou.

Originální náplň

Druhá možnost je jasnou klasikou. Jedná se o originální náplň, která je charakteristická tím, že za produkcí stojí právě firma, která vyrobila i vaši tiskárnu. Příkladem takové náplně může být například také toner q2612a, který je produktem společnosti HP. I když jsou originální náplně dražší, je třeba říci, že mohou mít řadu výhod. Je to hlavně garance kompatibility s tiskárnou, stejně jako je to garance špičkového provedení, ale jedná se také o garanci kvality tisku.

Renovovaná náplň

Poslední možnost, na kterou se podíváme, je poměrně specifická. A to hlavně z důvodu, že se jedná o náplň, která není vyrobena zcela nová, ale jedná se o náplň, která je vyrobena ze starších, prázdných náplní. Ty jsou nejenom naplněny novým tonerovým práškem, ale mohou být také vyměněny konkrétní důležité části, aby došlo k zachování maximální kvality. Důvod, proč se touto cestou vydat je u některých spojený s tím, že taková náplň je cenově zajímavě dostupná. Dále to může být fakt, že díky renovaci nedochází k takovému zatěžování přírody, jako při výrobě nových náplní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *