Zdravý styl

Jak se zbavit toxinů v těle?

Zima pro je pro lidský organismus velice náročné období, během kterého ho sužuje neskutečně mnoho virů a bakterií. Pokud patříte k lidem, kteří jsou zimou doslova ubití, možná máte tělo plné toxinů, které je třeba dostat z těla ven a tím dostat do těla potřebnou energii, která nám během chladných dní trochu chybí. Důvodem příbytku toxinů v těle je především to, že nemáme během zimy dostatečný pohyb. Organismus se tím pádem oslabuje a toxiny se hromadí jako na běžícím páse. Nenechme však toxiny v těle dlouho, ať nenapáchají neplechu. Prozraďme si, jak je dostat z těla efektivně ven.  

Zajděte si na lymfatickou masáž 

Toxiny z těla může hravě dostat třeba lymfatická masáž. Málokdo si uvědomuje, že lymfatický systém souvisí velice úzce s obranyschopností organismu. Lymfatický systém společně s trávicí a vylučovací soustavou efektivně zbavuje tělo veškerých škodlivin, jež se v něm nachází, a tím posiluje imunitní systém. Navíc při lymfatické masáži dojde k uvolnění zadržené vody nebo dojde také k úlevě při problémech s pletí. Odborníci na hubnutí doporučují lymfatické masáže také, jedná se prý o vhodný doplněk při hubnoucích procedurách.  

Odlehčete svůj jídelníček zelenou 

Abyste dostali toxiny z těla pryč, doporučujeme svůj jídelníček oživit zelenou barvou, zejména zelenou zeleninou, která je podle mnoha nutričních poradců zdrojem výjimečných živin, jako je vápník, železo, hořčík, také draslík. Zelená zelenina navíc obsahuje velké množství vitaminu A, C a K, kromě toho obsahuje i antioxidanty, které zabraňují předčasnému stárnutí.  

Už jste zkusili termosaunu? 

To, že je pravidelná návštěva sauny skvělá pro naše zdraví a organismus jako takový, to pravděpodobně víte. Jenže vyzkoušeli jste už takzvanou termosaunu? Jedná se o místo, kde dojde k efektivnímu pročištění těla. Během pobytu v termosauně se zbavíte vody v podkoží, také zlepšíte vzhled celulitidy, dokonce vám ubyde pár centimetrů v pase nebo na rukou.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *