Zajímavosti

Jak vyplnit svůj volný čas? Seriály. Prozradíme několik nejatraktivnějších

Máte opravdu hodně volného času? V takovém případě byste měli začít sledovat seriály. Někdy vás pobaví, jindy u nich zapřemýšlíte, v každém případě vám vyplní volný čas, který tolik vyplnit potřebujete a chcete. V případě, že chcete svůj volný čas opravdu vyplnit seriály, doporučíme vám několik seriálů, které jsou velice atraktivní a které jsou v současné době také velmi sledované.  

Behind Her Eyes 

Pokud jste milovali seriál The Crown, určitě si zamilujete i seriál Behind Her Eyes. Jedná se o seriál od stejných tvůrců, a tak je zde velká pravděpodobnost, že vám opravdu padnou do chuti. Seriál Behind Her Eyes je thriller, který je inspirovaný bestsellerem od Sarah Pinborough. Jestliže máte seriály rádi zamotané, plné tajemství, pak vás tento seriál opravdu pohltí.  

McMillions 

Milujete filmy nebo seriály, které se zaobírají skutečnými události? Pak vám přijde na chuť seriál McMillions, který byl připraven pro stanici HBO. Jedná se o seriál přibližující dění kolem podvodů společnosti McDonald`s, k nimž docházelo v devadesátých letech. Čeká vás akce, napětí, také jistá míra překvapení.  

Next in Fashion 

Pakliže jste fanouškem módního světa, jednoznačně si zamilujete seriál Next in Fashion. Jedná se o seriál, v němž se osmnáct módních návrhářů utká o to, kdo vytvoří módní kolekci pro prestižní e-shop. Jedná se spíše o reality show, které jsou součástí modelky i módní ikony.  

Sex Education 

Pokud máte zaplacený Netflix, možná jste si všimli, že přibyla aktuálně druhá série seriálu Sex Education. Na tu se však zatím nedívejte, pokud jste ještě neměli šanci zhlédnout první sérii. Seriál vás rozhodně dostane, je plný prvních sexuálních zážitků, také rozvodů, nevěry, mezilidských vztahů i rodičovské, také homosexuálních párů a podobně.  

Tak který ze seriálů zhlédnete jako první? 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *