Zajímavosti

Nenechte si ujít Únikové hry v Ostravě

Únikové hry Ostrava jsou výborným způsobem jak zabavit puberťáky, kteří jsou otrávení, kdykoliv je chcete dostat od svých hracích skříněk jako je mobil, tablet či notebook. Pokud s nimi chcete strávit společné odpoledne, nebo je konečně dostat ven s jejich kamarády, Exit game se k tomuto účelu skvěle hodí. Sami také na Escape game můžete vyrazit s přáteli a zažít zase jednou něco nového. Takto se můžete dobře stmelit i s novým pracovním kolektivem nebo upevnit již stávající tým, jehož soutěživý duch už trochu upadá. Tento nový trend, jakým jsou únikové hry, si získává mnohé, bez ohledu na věk, vzdělání či pohlaví.

Únikové hry v Ostravě

Únikové hry rostou ve městech jako houby po dešti a Ostrava není výjimkou. V zahraničí jsou tyto dobrodružné až adrenalinové aktivity oblíbené již dlouho, k nám se dostaly únikové hry docela nedávno. Navštívit speciálně upravená místa, ve kterých si vyzkoušíte své logické, soutěžní i týmové schopnosti, vám vlije zase nový náboj do života. Zajímavé místnosti plné hádanek čekají na vaše týmy, které budou nadšené z nové hry, nebo jsou již natěšené díky předchozím zkušenostem.

Podstata únikové hry

Kouzlo únikové hry spočívá v zážitku a adrenalinu. Zpravidla se svým týmem, který tvoří většinou 2 až 6 lidí, vejdete do místnosti, kde jste zavřeni. Tematicky zařízená místnost je plná hádanek, rébusů i úkolů, které mate splnit v časovém limitu 60 minut a pak místnost opustit. Budete si muset poradit s celou řadou rekvizit, tajných místností či chodeb, nacházet správné kódy i klíče. Odpovědi jsou umístěny někde kolem vás. Je třeba se dobře dívat, důkladně si všímat detailů, zkoušet kombinovat a dedukovat výsledky. Užitečný může být opravdu každý člen týmu. Vždy je třeba zapojit nejen mozek, ale i logiku, bystrost a důvtip.

Nabídku na únikové hry najdete zadání dotazu do vyhledávače „úniková hra“. Pak už jen můžete zkusit nalákat i vaše děti. Výhodou je, že si budou připadat jako uprostřed své oblíbené počítačové hry. Zde často musí uplatnit úplně stejnou logiku, a proto se jim daří vyřešit jednotlivé úkoly s patřičným zápalem, který jste u nich s největší pravděpodobností už dlouhou dobu neviděli. Všichni budete mít radost, když se vám podaří přijít na řešení hádanky či důmyslný trik. Děti možná budou lepší než vy, což vás může těšit. Když žák předčí svého učitele, znamená to, že učitel je zatraceně dobrý. Adrenalin a konečné uspokojení ze společně prožité hry i radosti může být i návykové.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *