Bydlení

Jak zařídit interiér v industry stylu

Konečně něco upřímného, surového a naprosto autentického. Industry styl se stará o to, abychom se doma cítili plní energie a nápaditosti. Nic se neschovává. Naopak, každý prvek žije s námi.

Industry styl je trendem

Dlouhé měsíce pandemie nám dovolily přehodnotit styl svého bydlení. Proč vše stále schovávat, když to stále potřebujeme? Proč se zásobovat věcmi, které nám nejsou k užitku? Vždyť k nádhernému domovu stačí kamenné obklady nac zeď, pár kusů nábytku a dřevěné podlahy. Nic víc nepotřebujeme. Na co tuny bytového textilu, k čemu glamour polštářky. Stačí základní věci, které mají své pevné a funkční místo v našem bytě.

Materiály v hlavní roli

Industry se objevilo ve velkoměstských loftech. Nebyly finance ani chuť na to, aby se tyto byty předělaly v dokonalé bydlení. A najednou se narodil zcela nový styl. Ten, ve kterém je každý konstrukční materiál přínosem k jedinečnému bytovému designu. Industry styl poté ovládnul bytové trendy.

Nejvíce se akcentují použité materiály. Betonové nebo cihlové zdi k tomuto stylu neodmyslitelně patří. Pokud si přejete zařídit si byt v tomto stylu, popřemýšlejte také o odolných obkladech na zdi z kamene. Dřevěné podlahy a nábytek z masivu skvěle doplňuje přirozenou symfonii materiálů, které zde byly od nepaměti.

Přidejte prvek kovu

V industry stylu se vracíme k původním materiálům, takže zde rozhodně nesmí chybět ani kov. Ten můžete použít pro tepané svítidlo, které se stane ústředním prvkem pro váš jídelní kout. Kov se v industry stylu může objevit i v podobě přiznaných stojek. Kdykoliv si to budete přát, stačí odkrýt to, co se v bytě jindy skrývá.

V industry stylu se akcentují přirozené prvky bytu. Kabeláž se po zkrocení stává součástí koncepce, stejně jako trámy, nebo systém větrání. Chybět nesmí dřevěný nábytek a základní bytové textilie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *