Bydlení

Glamour styl bydlení si zamilujete 

Nenašli byste styl bydlení, který vám přinese více třpytu a efektu. Glamour znamená přitažlivost, okouzlení, půvab. Dokonalý interiér jako vystřižený z dokumentů o filmových hvězdách. Čím se vyznačuje?  

Je libo eleganci, nebo rockerský styl?  

Glamour styl bydlení je rozhodně sofistikovaný a osobitý. Samozřejmě respektuje aktuální trendy v oblasti nábytku i bytových textilií, ale jde si pro ně zcela jedinečným způsobem. Nábytková dvířka s leskem nebo v netradičních barvách, rozkládací nohy stolu v barvě lesklého kovu, nebo třeba dekadentní tmavé odstíny v místnosti. Nacházíte se v zóně, kterou si zamilují všechny umělecké duše. Glamour je punc jedinečnosti.  

Blahobyt a dokonalost? Máme 

Je naprosto jedno, zda překypujete hojností, nebo máte poněkud hlouběji do kapsy. Glamour styl dává jasně najevo, že doma se to musí třpytit a vypadat stylově za každých okolností. Přeci nebude filmová hvězda bydlet v nábytku z obchoďáku? Pro podlahovou krytinu se nebojte použít mramor, nebo se podívejte po jeho vhodných imitacích. Epoxy podlaha s třpytkami? Výborná volba. Nebo sáhněte po luxusní podlaze z exotických dřevin v tmavých odstínech. 

Nábytek z masivu – jak jinak 

Nemusíte být zrovna králem všech, abyste si mohli pořídit originální nábytek. Přispět na živobytí lokálnímu truhláři je jasnou výsadou králů. Masivní nábytek v tmavějších odstínech se bude pro vaše účely výborně hodit. Možná zjistíte, že vám postačí přirozená barva dubu, jednoho z nejtvrdších a nejodolnějších dřev v naší zemi. Přidejte prvky kovu, hrajte si se zrcadly, dodejte do interiéru sklo. Čalouněný nábytek se stane samotným synonymem pro dokonalý luxusní dojem z celého prostoru.  

Bytový textil 

Ano, správně tušíte, že své dílko dokonalosti pomůže vytvořit i bytový textil. Není přitom potřeba, aby se zlatá barva objevovala příliš. Když si ale dodáte zlaté závěsy nebo několik malých polštářků, rozhodně chybu neuděláte. Do bytu přidejte radost v podobě závěsů, ubrusů a přehozů přes postel.  

Glamour, to je něco, co si přejete žít.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *