Bydlení

Jaká osvětlení jsou dnes moderní?

Na osvětlení se bohužel často zapomíná. Při zařizování svého domova klademe důraz na vymalování, na nábytek, dále také na bytové doplňky, ovšem osvětlení ponecháváme až naposled, i když se jedná o něco, co je třeba řešit doslova jako první. Bohužel se na osvětlení zapomíná a poté může právě osvětlení řádně zkomplikovat zařizování domu. Raději ho tedy upřednostněte před vším ostatním a nechte si poradit. Ne každé osvětlení se totiž hodí do moderního domu, ne každé osvětlení je dnes moderní.

Stejně jako se mění trendy ve světě bydlení, mění se i trendy ve světě osvětlení. Ještě donedávna byla populární klasická svítidla v podobě nočních lampiček nebo závěsných světel, nyní se preferuje a upřednostňuje něco zcela jiného. Co?

Nástěnná svítidla jsou modernější

Místo klasických závěsných svítidel se do módy dostala nástěnná svítidla či nepatrná stropní světla, kterých si člověk na první pohled ani nevšimne. Je možné si je koupit v mnoha vkusných provedeních, vždy budou perfektně zapadat do dané místnosti. Navíc nebudou nijak vynikat, jsou totiž velmi nepatrná, leč elegantní a moderní.

LED osvětlení šetří náklady na energie

O LED osvětlení jste jistě slyšeli. Jedná se o velmi moderní osvětlení, které je zároveň velmi úsporné. I když se prvotní investice může zdát krapet vyšší, než se dalo očekávat, investice se do několik měsíců či let vrátí, a to v mnohonásobném množství. Navíc LED osvětlení lze dnes koupit ve skutečně krásných provedení. Dokonce si je možné LED osvětlení koupit v zahradní verzi, které jsou označovány jako venkovní LED svítidla.

Bodová světla nejen do koupelen

Pokud toužíte po nepatrném, takřka neviditelném osvětlení, investuje do bodových světel, která jsou tak nepatrná a tak zářivá, až nad nimi člověk kroutí hlavou. Bodová světla se instalují zejména do koupelen, ale to ani zdaleka nejsou jediná místa, kam se bodová světla hodí. Vkusně vypadají i v kuchyni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *