Bydlení

Koupelnový nábytek Country od Naturel

Máte rádi retro? A chcete jeho nádech i ve vaší koupelně? Koupelnový nábytek Country od Naturel vás totiž jistě nezklame a naopak vás uchvátí svým propracováním a nápaditým retro designem. 

Materiál

Koupelnový nábytek Country od značky Naturel je vyroben z měkkého masivního dřeva a to konkrétně ze smrku. Toto dřevo je upraveno drásáním. Při tomto technologickém procesu dochází k odstranění měkčích struktur z opracované plochy dřeva. Výsledkem tohoto procesu je reliéfní povrch. Díky tomu, že se jedná o přírodní materiál každý kus má originální vzhled. Zarostlé suky a vyschlé smolníky jsou přípustnými vady. 

Koupelnový nábytek Country je v základu ošetřen venkovním olejem v odstínu palisandr. Výsledkem nátěru je vyšší odolnost dřeva vůči vodě. Tento nátěr funguje jako hloubková penetrace materiálu. 

Konstrukce nábytku

Koupelnový nábytek Country je sestavován jako lepená rámová konstrukce, která je pevně spojena pomocí kolíků. U tohoto typu nábytku je nezbytné použít úsporný nábytkový sifon. 

Doplnění nábytku

Nábytek Country lze doplnit o zrcadlo ve dřevěném rámu, které je nabízeno ve třech rozměrech. Dále je možné skříňku s umyvadlem doplnit o stoličku s poličkou, vysokou koupelnovou skříňku. Všechny tyto doplňující nábytkové kousky spolu navzájem ladí, díky jednotnému designu a provedení. 

Umyvadlo

Součástí koupelnového nábytku v rozměru 80 a 65 cm je také retro umyvadlo. Toto umyvadlo je vyrobeno z keramiky, která se velmi dobře udržuje. Součástí však není stojánková baterie, kterou doporučujeme zakoupit opět v retro designu. 

U skříněk Country s rozměrem 90 a 120 cm umyvadla nejsou součástí. Na tyto dva druhy skříněk patří umyvadlo na desku, které opět doporučujeme volit dle příslušného retro stylu. K umyvadlu pak stačí pouze dokoupit vysokou stojánkovou baterii, nebo baterie vedoucí ze zdi. 

Pokud je retro styl vaší srdcovou záležitostí, koupelnový nábytek Country vás určitě zaujme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *