Móda

Letošní trendy ve světě náušnic. Za co mají ženy utrácet?

Každá žena ví, že pokud chce dosáhnout dokonalého outfitu, musí investovat i do doplňků. Bez doplňků zkrátka není outfit outfitem, proto se vyplatí koupit si nejen náramky nebo řetízky, ale také náušnice. Ale jaké náušnice jsou ideální volbou?  

Stejně jako ve světě klasických módních trendů, i ve světě náušnic se mění trendy jak na běžícím pásu. Proto se nabízí otázka, jaké konkrétní náušnice jsou hitem letošního roku. Posledních několik měsíců ovládla sedmdesátá léta, ale jak je tomu nyní? 

Vedou masivní kruhy 

V posledních měsících jste si mohli povšimnout, že se opět navrací kruhové náušnice. To je poměrně velký trend, který se navrátil ze zmiňovaných sedmdesátých let. Je však pravdou, že zatímco před pár měsíci se nosily jednoduché kruhové náušnice, nyní se dává přednost především těm masivním alternativám. Pokud tedy budete mít na výběr, vsaďte především na hodně velké, ideálně zlaté kruhy, které vyniknou nejvíce na uších žen, jenž mají užší obličeje.  

Perly jsou nestárnoucí elegancí 

Pokud nejste milovníci masivních či výrazných, možná až extravagantních náušnic, pak si zamilujete jiný aktuální trend, kterým jsou nestárnoucí perličky a perly. Ty jsou hitem už několik desítek let a stále se drží mezi šperky, s nimiž žena nikdy neprohloupí. Sice jsou perly vhodné především k romantickým, elegantním outfitům, ale rozhodně byste je neměli zavrhnout ani při sestavování ležérního looku. Například s takovým sakem a džíny vypadají opravdu skvěle! 

A co náušnice s kameny? 

Náušnice, které budou dominantní díky svým barevným kamenům. Právě to je další trend, který si jednoznačně zamilujete. Tyto náušnice, které jsou poskládané z drobných kamínků nebo korálků jsou aktuálně k dostání na každém rohu a v tomto případě platí, že čím masivnější budou, tím lépe.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *