Móda

Průvodce pánskými tričky. Máte všechny v šatníku?

Co se aktuálně nosí v pánském světě? Za zmínku stojí saka se záplatami na loktech, také košile se stojáčkem a mimo jiné i typické Havlovky, které se dostaly opět do módy po dlouhých letech. Nicméně najdeme v pánském světě také hromadu jiných hezkých kousků, které doslova nestárnou. Vezměme si třeba taková trička, která pánové mohou nosit každý den, přesto nebudou out. Samozřejmě existují trička, která nejsou zrovna populární a stylová, ale víceméně se s žádným tričkem neudělá velký krok vedle.

Abyste se, pánové, vyznali ve svých tričkách, máme pro vás krátký průvodce pánskými tričky, který jistě oceníte znát a vědět.

Jednobarevných klasik není nikdy dost

Všichni muži by měli mít ve svém šatníku dostatek pánských, jednobarevných triček, kterých opravdu není nikdy dost. Klasické černé a bílé modely jsou něco, co se hodí naprosto ke všemu. Samozřejmě i jiné jednobarevné kousky se vyplatí ve svých šatnících mít.

Trička s kapsičkami se zapsala jako nestárnoucí kousek

Je tomu už nějaký ten pátek, kdy se do módy dostala trička s kapsičkami, která strhla takřka hned obrovskou vlnu pozornosti. Trička s kapsičkami na boku se stala najednou nestárnoucím kouskem, který by měl ve své sbírce triček mít opravdu každý muž. Pokud pánové váhají, nemusí – ať je kapsička sebevíc barevná a vzorovaná, stojí za to si takové tričko domů vzít.

Trička s minimalistickými vzory

Stejně tak se stala populární i trička s minimalistickými vzory. Čím menší se vzory nachází po celém tričku, tím lépe. Oblíbená se stala zejména trička s minimalistickými potravinami, mimo jiné se také nosí i trička s lesními motivy a podobnými minimalistickými vzory.

Velké nápisy jako další hit

Stejně tak by pánové ve svých šatnících neměli postrádat trička s velkými nápisy, kterých si člověk všimne hned na první pohled. V případě, že takové tričko nemáte, utíkejte rychle do obchodů, kde aktuálně probíhají slevy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *