Zajímavosti

The Chamber v Ostravě

Někdy má člověk pocit, že už v životě není co objevovat, a že jste možná už i všechny hry vyzkoušeli. Tak tomu ale rozhodně není při The Chamber v Ostravě. Je načase začít vzdorovat tomuto pocitu a vyzkoušet únikové hry, které se v poslední době velmi rozšířily po celém světě. Escape game se stávají čím dál tím víc oblíbenými. Už při vstupu do tematicky zaměřené místnosti, ve které se vámi vybraná adrenalinová hra bude odehrávat, sami ucítíte, jak vám začíná stoupat adrenalin.

Krása a napětí Exit game

Všichni tvůrci a provozovatelé únikových her jsou velmi kreativní a přesní, pokud jde o vymýšlení luštěných šifer a různých forem hádanek i klíčů. Žádná z únikových her tak není pouze o odemykání různých typů zámků nebo o pouhém hádání přístupových kódů. Tohle v nich sice rozhodně nechybí, ale hlavním úkolem únikové hry je, aby se vytvořená skupina hráčů dostala ven a při tom si to pořádně užila. Splnit všechny úkoly c rámci 60. minut není často to nejdůležitější. Je nutné vzájemně spolupracovat, sdělovat si vše, co jste našli, a na co jste přišli, a spoléhat na to, že právě vámi sdělená informace bude sloužit jinému k rozuzlení úkolu.

Chcete více informací nebo si rovnou hru objednat? ostrava.thechamber.cz

Nevěšte hlavu a užijte si hru

Nápovědu není vhodné využívat často, ale pouze v případech, že už nikdo ze zúčastněných opravdu netuší, jak si s daným úkolem poradit. Nikdy při hře nevěšte hlavu předčasně. Správná odpověď se mnohdy skrývá mnohem blíž, než jste si schopni připustit. Nestačí tedy jen luštit různé hádanky, otevírat všechny skříňky, nacházet jeden klíč za druhým a listovat v knihách, abyste našli správnou odpověď. U únikových her je nutné přemýšlet velmi usilovně. Vzájemně si pomáhat a důvěřovat, pobízet se a sdělovat si výsledky. Parta inteligentních a šikovných lidí nemusí být úplně vždy zárukou naprostého úspěchu vyústění. Důležité je, hru si náležitě užít a dopřát si i trochu zábavy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *