Móda

Trendy ve světě náušnic pro letošní rok

Každým rokem přichází do módy nové a nové kousky. zatímco vloni byly stylové zvonové kalhoty, letos se móda ubírá spíše po vlně hnědé barvy. Podívejme se však na doplňky a šperky, které také prochází jistou obměnou. Abyste však nad nabídkou nestrávili hodiny, prozraďme si několik trendů ve světě náušnic, které si zamilujete. Pokud jde o zlaté a luxusní šperky, tak je samozřejmě lepší vše konzultovat ve specializovaném klenotnictví, ale jsou i základní principy, které je dobré si připomenout.

Náušnice velkých velikostí

Doby, kdy se nosily jen drobné perličky v uších, jsou dávno pryč. Lze říct, že se vrací velké trendy z osmdesátých, devadesátých let. Náušnice jsou stylové, když mají XXL velikost. Lze tedy říct, že jsou stylové, když jsou nepřehlédnutelné. V XXL velikosti naleznete především kruhy různých barev nebo v různých zpracováních, což je dobrá volba. Velké a masivní náušnice dnes seženete i v kombinaci s kameny. 

Jen jedna náušnice

Patříte k ženám, které jsou odvážné? Které milují vynikat v davu a chtějí, aby se za nimi lidé otáčeli? V takovém případě se vyplatí sáhnout po výrazných, viditelných náušnicích, kdy však budete nosit jenom jednu z nich. Velice často se jedna náušnice dává do uší ve chvíli, kdy má žena účes na stranu, tudíž kdy je jedno ucho zahalené. 

Pokud se rozhodnete nosit jednu náušnici, pamatujte na to, že náušnice musí být opravdu výrazná. Ideální jsou proto geometrické obrazce nebo doslova sochařská díla v uších. 

Nápadnost je in

Nápadnost, výraznost a jinakost – to je ostatně stylové ve světě šperků obecně. Pokud si jdete vybrat nějaké náušnice, vezměte ty, které vám jako první padnou do oka. Ne však kvůli tomu, že by se vám tak líbily, ale proto, že jsou vyčnívající. Nebojte se především barev. Už dávno se nevyplácí nosit jen zlaté nebo stříbrné náušnice.

Když perly, tak velké a masivní

Jste spíše milovnicí klasiky, tudíž nepohrdnete perlami? V takovém případě byste měli vsadit na perly masivní, velké, viditelné. Žádné drobné perličky neudělají dojem, raději volte klasiku v maxi provedení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *