Zajímavosti

Únikové hry jsou stále populárnější

Známé počítačové hry se díky tomuto fenoménu únikových her přesunují přímo do reality. Můžete na vlastní kůži pocítit, jaké je to v realitě. Nechte se zavřít do místnosti a bojujte hlava nehlava. Můžete být ve vrahově pokoji, ocitnout se ve středověkém žaláři, v kabině ztroskotaného letadla, ocitnout se na opuštěné poště nebo zažít velmi nebezpečnou jízdu. Nabídka se stále mění. V časovém limitu se spolu se svým týmem musíte za každou cenu osvobodit. Nové nabídky her a nové projekty přibývají. Proto se nemusíte bát, že pokud nějakou únikovou hru vyzkoušíte, že nic nového vás nečeká. Přijdou nové Exit game.

Únikové hry jsou v každém větším městě

Vybrané místo je skvělým prostorem, kam je dobře zasazena základní myšlenka a celý koncept s principem hry je doveden do úplné dokonalosti. Příklad únikové hry – místnost vypadá naprosto stylově a přenese vás do reality jedna dvě. Vše skryté v příběhu koresponduje i s atmosférou celé stavby. Únikové hry v mají skvělou atmosféru. Hledáte-li novou inspiraci, nebo únik ze stresující reality, unikněte způsobem, který vám nabízejí právě únikové hry. Inspirací k řešení úkolů, rébusů a hádanek budou najednou všechny filmy, které jste kdy viděli, knihy, jenž jste četli. Navštívené výstavy, obrazy, ale i probrané školní učivo a prodělané teambuildingové hry. Všechny nápady se vám opravdu budou hodit a přichází na ně právě řada.

Únikové hry si užijete na plno

Snažte se zapojit co nejvíce smyslů. Zapojíte možná hmat i čich, budete řešit věci na logické myšlení, hodit se vám bude bystrost a všímavost, dojde i na kreativitu a zejména týmovou spolupráci. Každému členu v týmu jde vždy něco jiného a vzájemná pomoc v partě hraje svou roli. Časový limit na hru je 60 minut, uděláte v rámci týmu vše a s troškou štěstí se vám to podaří. V některých místnostech jsou umístěny i nápovědy, po kterých v případě nouze můžete sáhnout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *