Móda

Bez jakých módních doplňků se jednoznačně neobejdete? 

Není tajemstvím, že právě módní doplňky jsou alfou omegou dokonalých, vyšperkovaných outfitů. Abyste získali po obléknutí outfitu skutečně deset bodů z deseti od všech módních kritiků, měli byste mít po ruce alespoň několik základních doplňků, s nimiž i ten nejvíce všední outfit pozměníte, respektive potáhnete o level výš. Co konkrétně patří mezi nezbytnosti? 

Šperky jakožto osobité módní doplňky 

Máte pocit, že outfit je super, ale ještě mu něco málo chybí? Jsou to šperky, které mohou dotáhnout váš look tam, kam si přejete. Ať už se outfit skládá z jednobarevných triček a džínů, řetízek, medailonek, jednoduché náušnice nebo elegantní hodinky – to jsou věci, které ho mohou pozvednout.  

Už dávno neplatí, že byste se museli držet buďto zlata, nebo stříbra. Dnes je velmi stylové a trendy jednotlivé materiály kombinovat. Nebojte se ani tónů, jako je rose gold, které můžete spojit se zlatem i stříbrem – jak je libo.  

Šátky na x různých způsobů 

Ve své sbírce byste měli mít také jednoduché, lehké šátky, které nemusíte nutně uvazovat kolem hlavy „na piráta” (což je ostatně velmi stylové). Možností je daleko více. Takové zpestření kabelky – i tak můžete šátek použít. Případně se ho nebojte využít místo pásku, náramku nebo si ho tradičně uvažte kolem krku, jako to mívají letušky.  

Jinými slovy se z jednoduchého kousku stávají skutečně výjimečné doplňky. Zatímco elegantní motivy budou vhodné k formálnějším outfitům, sportovní šátky využijete nejen při sportovních aktivitách. 

Kabelky různých druhů i velikostí 

Kabelky jsou v současné době něčím nepostradatelným. Měli bychom mít jak menší alternativy, tak velké shopping bags. Zatímco tradiční psaníčka se hodí na svatby, případně na podobné společenské události, větší na výlety a ty největší do kanceláří nebo na zmiňované nákupy, k čemuž ostatně byly i určeny svou velikostí. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *