Móda

Probíráme se aktuálními moderními módními doplňky. Jaké stojí za hřích?

Stejně jako se v posledních měsících změnil svět kabelek, změnily se také doplňky, které se nyní nosí. Éra masivních šperků, konkrétně masivních náhrdelníků různých barev, je už dávno za námi, trvala dokonce velice krátce, což nikdo nečekal. Tehdy jsme si masivní šperky všech barev objednávali z Číny, kde byly mnohem levnější než u nás na trhu. Nyní se však módní doplňky opět posunuly dál, což znamená, že je čas obměnit naši stávající sbírku. Co do ní zařadit?

Retro kruhy jsou nejžádanější

O tom, že je retro styl v módě, už jsme tolikrát mluvili. Jedná se o styl, který si doslova podmanil letošní módu. Zatímco u oblečení jsme retro styl už zaznamenali, u šperků tomu tak nebylo – tedy až do teď. Opět se totiž do módy dostaly staré známé kruhové náušnice, kterým se jinak přezdívá také “kruhy”. Oblíbené jsou zejména velké kruhy stříbrné barvy, které sluší zejména dlouhovláskám.

Talismany na krk bodují

Stejně jako velké masivní náhrdelníky už vyšly z módy, vyšly z módy také drobné řetízky s ještě menšími přívěsky. Co však z módy nevyšlo, jsou talismany, které jsou ideální velice masivní na drobném řetízku.

Mnozí nadšenci filmů si pořizují talismany podobné těm filmovým, což vůbec není přes čáru, je to naopak velice stylové. Pokud tedy také máte talisman z oblíbeného filmu, který jste doposud nevytáhli, protože jste se báli, co by na to řekli ostatní, nyní máte šanci ho ukázat na světle.

Masivní náhrdelníky ne, masivní dlouhé náušnice ano

Aby se čert v té módě vyznal! Sice nejsou moderní masivní barevné náhrdelníky, ale na druhou stranu jsou moderní dlouhé masivní visací náušnice, které se skládají mnohdy i z různých kamínků a masivních perel. Čím masivnější a extravagantnější náušnice budou, tím lépe.

V současné době je zakoupíte například v obchodech značky ZARA, kde jsou přesně v takové podobě, v jaké je móda chce mít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *