Móda

Doplňte svůj look o doplňky. Jaké bodují na podzim?

Jak docílit toho, že look bude vypadat fantasticky? Stačí, když si svůj look doplníte o doplňky, protože ty jsou nestárnoucí a dokážou dotvořit skutečně cokoli k dokonalosti. U outfitů to platí dvojnásob. Žádný outfit není dokonalý, pokud není doplněn o doplňky, otázkou je, jaké doplňky jsou ideální a vhodné na podzim. Přece jenom každé roční období přináší jiné modely a jiné styly, také jiné doplňky. Ne všechno, co se nosilo v létě, se bude nosit i na podzim, proto se nechte inspirovat. Vybrali jsme nejžhavější podzimní doplňky, které doplní každý podzimní look k jeho dokonalosti.

Abychom však byli trochu více v obraze. Víte, jaká barva dominuje letošním módním podzimním kolekcím? A jaké kousky jsou nejvíc stylové a in? Svou pozornost zaměřte na bordó barvu, která je barva letošního podzimu. I když se dlouho spekulovalo o khaki barvě, vše je nakonec jinak. Stejně tak dávejte velkou pozornost parkám. Ty jsou také velmi stylové, ovšem pokud nemají kožešinu na kapuci.

A nyní k samotným doplňkům. Jaké jsou teOKdy nejvíce in a jaké tedy pořídit do svých šatníků, abychom vytvořili moderní outfity?

• Masivní opasky

Součástí každého dokonalého podzimního looku jsou masivní opasky. Ty by měly být součástí nejen džínových sukní, ale také boyfriend džínů nebo klasických skinny, vypasovaných džínů. Dbejte na to, aby opasek nebyl zahalen tričkem, ale aby tričko bylo alespoň z části zakasané.

• Ledvinky

Ledvinky dorazily opět na scénu a nosí se nejen připnuté kolem pasu, ale také přes rameno. V obou případech jsou ledvinky skutečně fantastickým doplňkem, který patří nejen ke každé džínové bundě, ale také ke každé parce.

• Klobouk

Ani na klobouky se letos nezapomíná. Stejně jako vloni jsou nedílnou součástí podzimních outfitů. Jsou vkusné nejen k džínovým bundám, ale nebojte se je dát i ke kabátům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *