Bydlení

Čtyři důvody, proč si pořídit dřevostavbu

Přemýšlíte o stavbě vlastního domu? Jistě přemýšlíte, které technologie a stavební materiály budou pro vás ty nejlepší. My vám dnes prozradíme, proč byste měli zvolit dřevostavbu od společnosti ORCAN GROUP.

Budete bydlet za krátkou dobu

Dřevostavba je snad nejrychlejší způsob, jak si pořídit vlastní bydlení. Celkový proces, kdy uzavřete smlouvu a následně se jednotlivé komponenty vyrábějí a montují, zabere pouze několik měsíců. Jak dlouho byste tipli, že se sestavuje hrubá stavba? Díky nejmodernějším technologiím je tento proces možno uskutečnit během pouhých dvou dnů, a to včetně střechy. 

Žádné vysychání a vymrzání

Při stavbě domu z cihel jste nuceni neustále čekat. Jednou musí vyschnout ten materiál, poté zase jiný. Navíc musí celý základ přes jednu zimu vymrznout. Nakonec tak zjišťujete, že místo vysněného bydlení stále jen čekáte. U dřevostavby všechny tyto nekonečné intervaly pro čekání zcela odpadají. Dům je hotový velmi rychle a dokončovací práce na sebe skvěle navazují.

Obracíte se na jednoho člověka

Také nemáte rádi, když se během stavby domu vašich známých setkávali s celou řadou lidí a museli doufat, že se jim řemeslné práce budou dařit? U dřevostavby je nutné zvolit silného partnera, který si poradí s celým procesem a předá vám dům tak, jak si jej přejete – rychle a v nejvyšší kvalitě. 

Můžete navštívit vzorový dům

Není nic lepšího, než se na vlastní oči zcela bezplatně a bez závazků jít přesvědčit o tom, jak celek po postavení vypadá. Jak vše funguje v praxi? A jak dlouho trvalo dům postavit? Vše si osobně prohlédněte a navštivte vzorový dům, kde je jasně vidět, že moderní technologie jsou v dnešní době naprosto výbornou metodou pro stavění domů.

A co vy? Jak dlouho se bude stavět váš dům? Budete si přát individuální přístup a architekturu, která dokonale vyhovuje vašim požadavkům? Zvolte dřevostavbu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *