Podnikání

Extéria jako jednička v BOZP a PO. Je však tak dobrá, jak se o ní říká?

Pokud podnikáte nebo jste zaměstnavatelem, moc dobře víte, že to není jednoduché. Mnozí lidé se domnívají, že podnikatelé mají skvělý život, který je jednodušší, protože mají více peněz, jenže opak je pravdou. V současné době mají podnikatelé tolik povinností, které jim zabraňují hravě a snadno podnikat. Mezi nepříjemné povinnosti, na které bohužel zapomíná obrovské množství podnikatelů, patří například bezpečnost práce a požární ochrana.

Mnozí podnikatelé nyní dumají v hlavě, protože přemýšlí nad tím, jestli mají nebo nemají BOZP a PO v podniku vyřešené. Odpověď je však v drtivé většině „ne“, což může podnikatelům v případě neohlášené kontroly dost zavařit. Mít vyřešenou bezpečnost práce a požární ochranu je ze zákona povinné, zaměstnavatelé nad tím nemohou jen mávnout rukou, jak se mnozí domnívají.

Pokud na zmiňované oblasti nemají podnikatelé čas nebo energii, je možné využít služby firmy, která se na toto specializuje.

Svěřte se do rukou firmy Extéria

Za jedničku v BOZP a PO je označována firma Extéria, s. r. o., která se v současné době chlubí obrovským množstvím spokojených klientů. Jedná se o franšízovou společnost, která má své pobočky nejen na území České republiky, ale také na Slovensku. I když je zřejmé, že firma dlouhodobě prosperuje a pyšní se kvalitními výsledky, otázkou je, jestli je skutečně tak dobrá, jak se o ní říká.

Potvrzují to reference

Odpovědět si může každý sám, když se podívá na internet, kde se najde hromada kladných recenzí a referencí. Lidé rádi sdělují své zkušenosti, ať už jsou negativní či kladné, a o firmě Extéria, s. r. o. najdeme především kladné reference, které vyzdvihují zejména nízké ceny za kvalitní služby, dále skvělou telefonickou podporu nebo také to, že problém lze vyřídit na jakékoli pobočce, nikoli jen na té, kdy došlo k uzavření smlouvy. Navíc máte jistotu, že se o vás Extéria postará nejen na začátku při podpisu smlouvy, ale každý rok, kdy máte jistotu, že budete mít pravidelně aktualizované dokumenty, vyřešenou bezpečnost práce a hlavně jistotu, že vám nic nehrozí a máte vše v pořádku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *