Podnikání

Firma Extéria: Franšíza, k níž nejsou potřeba technické znalosti

Na základě franchisingu dnes podniká nejedna společnost. Je zajímavé, jak se firmy do dnešního dne posunuly. Ještě nedávno se franchisingu bály, na základě franchisingu podnikaly jenom zahraniční společnosti. Nyní se však do tohoto způsobu podnikání žene kdejaká česká společnost, a to z toho důvodu, že díky franchisingu se firmy mohou rozrůst a rozvíjet rychlostí blesku.

Franchising je ideální i pro začínající podnikatele. Jestli netoužíte založit firmu své vlastní značky, doporučujeme si vybrat z firem podnikajících na základě franchisingu. Začátek v podnikatelském světě pro vás bude jednodušší, nebudete se muset potýkat s konkurencí, navíc už budete mít jistou a stálou klientelu, tudíž je zde minimální riziko zkrachování.

Při výběru franšízy si však dejte pozor na požadavky, které firmy kladou na budoucí franšízanty. Mnohé franšízové sítě vyžadují technické znalosti a zkušenosti. Jen u málokterých franšízových konceptů není třeba znalostí či zkušeností.

Podnikejte s firmou Extéria

Jednou z firem, která nevyžaduje nic zvláštního, je firma Extéria. Není třeba mít zkušenosti, není třeba žádných technických znalostí, protože se zde vše naučíte. Firma Extéria je jedničkou na trhu v oboru BOZP a PO. Dnes je to jediná firma s franšízovým konceptem v oblasti BOZP a PO v České republice, ovšem působí i na Slovensku. Dohromady se pyšní už pětadvaceti pobočkami, staňte se franšízantem té třetí pobočky.

Proč podnikat s firmou Extéria?

Otázkou je, proč právě firma Extéria. Je to prosté, firma totiž má budoucnost a jasný potenciál. V současné době nabízí produkt, který byl, je a bude daný zákonnou povinností. Navíc vstupní náklady jsou poměrně nízké, stejně jako provozní náklady.

Franšízanty jistě potěší, že do pěti let je zde možnost pasivního příjmu. Když budete spolupracovat s firmou Extéria, získáte nástroj pro efektivní řízení pobočky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *