Móda

Platformy a slaměné modely. To jsou boty, které se letos nosí

Nejen oblečení, ale i boty se mění jako na běžícím pásu. Jednou jdete do obchodu a nějaké boty si vyhlédnete, podruhé už v obchodě nejsou, protože jsou buď vyprodané, nebo zkrátka vyšly z módy. Nejvíce se mění jarní a letní kolekce, která každým rokem přinese něco jiného. Otázkou je, co přinese móda do jarní a letní kolekce letos? Máme se těšit na kovově zbarvené unikátní modely nebo nám postačí obyčejné žabky?

Jak jsme zmínili, každým rokem se mění móda mrknutím oka. Jednou je na pultech dostatek polobotek, jenom mrkneme a už vidíme všude jenom tenisky. Při nakupování se letos zaměřte na modely, které vám níže vypíšeme. Jedná se o fantastické kousky, které budou letos velice moderní.

Zamilujte se do platforem

Mezi unikátními kousky najdeme především boty na platformách, které si zamiluje skutečně každá žena. Je však nutné upozornit, že chůze na platformách není zrovna nejsnazší. Je to něco, jako chození v lodičkách, jenom vás z těchto bot nebolí nohy. Opět je důležitá rovnováha, protože najednou se budete vyskytovat několik centimetrů nad zemí, což stoprocentně pocítíte.

Na platformách se dnes prodávají lecjaké boty. Nejoblíbenější jsou tenisky (především značka Puma je prodává ve velkém množství a nabídka je opravdu široká a rozmanitá), také se dají koupit polobotky na platformách (oblíbené jsou zejména stříbrné polobotky na platformě nebo měděné polobotky na platformě).

Ani se slaměnými modely nešlápnete vedle

Pokud jste sledovali loňskou módu, moc dobře víte, že se dostaly do módy slaměné modely. Jedná se o krásné kousky, které si kdekdo zamiluje. Slaměné modely jsou unikátní, s nimi rozhodně nešlápnete vedle. Boty jsou většinou plátěné a nadmíru pohodlné, okolí podrážky je však pokryté slaměnými prvky. Nosí se zejména slaměné slip-ony nebo taky slaměné sandálky na vysokých platformách. Jaké slaměné modely získají právě vaše srdce?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *