Móda

Hranaté špičky jsou zase v módě. Trend hlásí svůj comeback

Pokud sledujete dění v módním světě pravidelně, jistě vám neuniklo, že se vrací kousky z devadesátých let. Mezi nimi se kromě batikovaných triček a triček se zvonovými rukávy najdou také boty s hranatou špičkou, které se těší opravdu velké popularitě. Zatímco některé oživlé kousky z devadesátých let byly spíše velkým faux pas, o botách s geometricky tvarovanou špičkou to říct nemůžeme.  

Sandály na podpatku i kozačky ke kolenům 

Z počátku to byly jenom náznaky, které napovídaly, jaký trend bude hlásit svůj velký comeback. Nyní se na pultech obchodů s obuví rozprostírá bez servítek. Hranatá špička změnila vzhled sandálů na podpatku i kozaček, které lze natáhnout až ke kolenům. Nyní je na vás, která obuv vám učaruje.  

Co ženy oceňují, tak především pohodlnost. Hranatou špičku nelze porovnat s tou špičatou, ve které se prsty po celý den nacházely v nepříjemné poloze. Hranatá špička dává prstům zase hromadu prostoru, což oceňují nejen prsty jako takové, ale především ženy, které jsou konečně rády za elegantní, zároveň však plně komfortní obuv.  

Kombinace neznají mezí 

Mnoho žen si pokládá otázku, jak se tento typ obuvi vlastně kombinuje. Nehledejte v tom však žádnou vědu. Kombinujte je tak, jak jste zvyklí kombinovat daný typ obuvi. I s botami s hranatou špičkou je možné vykouzlit opravdu geniální outfity, které bude kdekdo závidět! 

Které boty vám učarují? 

Jak již bylo zmíněno, hranatá špička posunula na vyšší úroveň nejen klasické sandálky na podpatku, ale také kozačky ke kolenům. Pozvedly vzhled také balerín klasických i těch s přezkou, dále klasické lodičky nebo kotníkovou obuv různých tvarů, velikostí či vzorů.  

Otázkou nyní zůstává, po jakém typu obuvi sáhnete vy? Který typ boty vám nejvíce učaruje a jak hranatou špičku budete kombinovat? 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *