Móda

Jak ušetřit na koupi bot 

Plánujete nákup nového modelu bot a rádi byste ušetřili peníze při jejich pořízení? Připravili jsme pro vás několik jednoduchých rad, které mohou mít pozitivní efekt na váš rozpočet. Přece jenom žijeme v době, kdy je nutné ušetřit nějaké peníze do budoucna. Jelikož jsou však boty nutností, rady, jak na nich, respektive jejich koupi ušetřit je více než žádané. 

Nákupy v zahraničí 

Velmi oblíbenou variantou jsou nákupy obuvi v zahraničí. Za hranicemi se mnohdy prodávají známé značky s podstatně nižší cenou, a proto jsou zde nákupy o poznání výhodnější. Kromě účelových cest za nákupy pak můžete levné zboží dovážet také z dovolených nebo nakupovat v zahraničí na internetu. U této varianty však musíte počítat s náklady na dopravu. 

Modely z předchozích sezón a období 

Pokud raději nakupujete ve svých oblíbených obchodech v tuzemsku, zaměřte se na modely z minulých sezón. Většinou se jedná o běžné kusy obuvi, které ale byly určeny k prodeji v minulých letech a tím pádem jsou nyní nabízeny za nižší ceny. Jistotou je také nákup oblečení pro jiné roční období. Zimní boty budou levnější v létě a letní naopak v zimě, kdy nejdou tolik na odbyt. 

Secondhandy a outlety 

Jestliže nejste konzervativní a nevadí vám nákup použitých bot, můžete zkusit alternativu v podobě secondhandů a outletů. Kromě klasických kamenných obchodů se na internetu v poslední době objevila celá řada portálů zaměřených na prodej nošeného oblečení mezi uživateli. Mnohdy můžete narazit i na boty ve stavu nových s podstatně sníženou cenou. 

Slevové akce a výprodeje 

Nejběžnějším řešením je využití slevových akcí v běžných obchodech. Informujte se o probíhajících výprodejích a nakupte vámi vybraný model bot pouze pokud se nachází v daném obchodě ve slevě. Vyplatí se také srovnání nabízených cen u různých prodejců. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *