Móda

Boty, které na podzim nosí všichni. Máte je i vy?

Sezona žabek a nazouváků je už dávno pryč. Místo nich nám do botníku zavítaly kotníkové boty a hromada tenisek, které ještě můžeme vynosit dříve, než napadne první letošní sníh. Pokud patříte k lidem, kteří nevědí, co se na podzim nosí, poradíme vám. Přece jen nechceme, abyste chodili po zbytek podzimu obutí nestylově a nemoderně. 

Každá sezona, respektive každé roční období přináší s sebou seznam největších trendů. A my jme vybrali trendy ze světa bot, které byste si rozhodně neměli nechat ujít a které byste rozhodně měli mít ve sbírce. Dnes zmíněné boty nosí všichni, proto se k těmto stylově obutým lidem přidejte! 

Šněrovací boty 

Víte, jaké boty dnes nosí všichni? Rozhodně šněrovací boty. Pokud jste sledovali svět módy, víte, že se šněrovací boty nosily už vloni v zimě. Zůstaly však v kurzu i letos, protože jsou zkrátka stylové, dobře nositelné a každému outfitu dodávají jakýsi nevšední nádech hravosti.  

Westernové boty 

Pokud si vybíráte boty, které budete na podzim nosit, co zvážit westernové boty? Osvědčily se už několika ženám, které na ně najednou nedají dopustit. Letos se zaměřte hlavně na westernové semišové kousky, které mohou mít i minimalistický vzhled a elegantní prošívání, které z nich udělá nevšední kousek.  

Kozačky 

Stejně jako v uplynulých letech, i letos se podzim neobejde bez kozaček. Zatímco v uplynulých letech se nosily hlavně kozačky nad kolena, nyní se nosí kozačky pod kolena. Ideální bude, pokud budou shrnuté. Kozačky díky své elegantnosti oživí jak outfit poskládaný z džínů a saka, tak look skládající se z šat nebo sukně.  

Boty s hadím vzorem 

Zvířecí vzory obecně se letos vrátily do módy. Zejména hadí vzor je něco naprosto stylového, proto mějte ve svém botníku boty s tímto vzorem a zařaďte se tak ke stylově obutým ženám. Hadí vzor mohou nést kotníkové boty, kozačky i lodičky, kterých si užijte dříve, než přijde první sníh. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *