Zajímavosti

Hry i dárkové taštičky. I to je součást akce zvané baby shower

Rozhodli jste se uspořádat baby shower, ale nevíte, co máte všechno přichystat? Večírky pro nastávající maminky čili akce zvané baby shower, jsou aktuálně velice oblíbené. Akce se dostala do Česka podobně rychle jako oslavy Halloweenu nebo svatého Valentýna. Pokud jste o této akci neslyšeli, přirovnat to lze klasickému českému zapíjení dítěte, které je však určené jen pro maminky nebo ženy a kde se alkohol nepije, jelikož se akce koná v době, kdy je žena ještě těhotná. 

Vraťme se však k tomu, co všechno je třeba přichystat. Je třeba přichystat občerstvení, rozeslat pozvánky, které se zásadně rozesílají zhruba tři týdny dopředu, také se musí nachystat místo, na které se budou pokládat dárky v podobě plenkového dortu nebo sady na otisk ručiček a nožiček. Kromě toho byste měli přichystat taky zábavu na celý večer. Nebude to přece jenom o rozbalování dárků nebo o povídání. K baby showeru patří také hry a dárkové taštičky, kterými poděkujete svým přítelkyním za to, že přišly. 

Aktivnější hry jsou zábavnější

Pokud smíme poradit, jaké hry hrát, ideální jsou hry aktivnější. K aktivním hrám patří například hra “Předávání miminka” nebo i “dětské bingo” je klasická zábava, která neomrzí a u které se zabavíte.

Baby shower však může být i akce plná skvělých soutěží, jako je třeba popíjení mléka z dětské lahvičky nebo hrátky s plastelínou. 

Dárkové taštičky jako poděkování

Jelikož přítelkyně zamířily na vaši akci, jelikož s vámi trávily den a oslavily váš přechod z ženy na matku, neměli byste je pouštět domů s prázdnou. Připravte proto dárkové taštičky, které budou takovým poděkováním za to, že předaly rady, zkušenosti, také dary. 

Do dárkových taštiček se hodí nejen napsat ručně poděkování, ale také se hodí vhodit do taštičky něco sladkého, jako jsou bonbony, čokoládové pusinky nebo třeba dárkové kartičky do konkrétních obchodů na pár stovek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *