Móda

Jaké značky se řadí k těm nej?

V poslední době se toho v módním světě zrovna moc neděje. Módní kousky se v poslední době nijak nemění, teda až na obuv nebo kabelky, kde stále dochází k jakýmsi změnám. Právě v oblasti bot a kabelek najdete nejvíce novinek, které si můžete dnes koupit už na každém pultu v obchodech. Co se však týče klasického oblečení, tak tady novinky nějak nepřicházejí, pouze v jinak barevném provedení se nám touží zalíbit takové kousky, které už možná doma dokonce máme.

Nyní se tedy nemusíme zabývat tím, co aktuálně letí a co ne, ale můžeme se zaměřit na ty nejlepší značky, které jsou v současné době nejoblíbenější. Poznává se to nejen na vysoké prodejnosti, ale také na tom, že oblečení této značky vídáte takřka všude na každém kroku. O jaké značky se jedná a s jakými kousky se nejvíce setkáte?

Nike pro sportovce

Pro sportovce je samozřejmě jednou z nejlepších značek značka Nike. Nejčastěji se s ní setkáte hlavně na botách, ale nejen na těch běžeckých. Nyní se však velice populární staly hlavně tašky na sport, které mají tuto značku. Co se týče oblečení, tak to uvidíte pod touto značkou jenom u nadšených sportovců.

Tommy Hilfiger pro bohaté

Modro-červeno-bílá značka – to je Tommy Hilfiger. I když se neřadí zrovna k těm nejlevnějším, přesto je jednou z nejoblíbenějších. Mnoho lidí by řeklo, že jsou jednotlivé kousky oblíbené ve formě triček nebo košilí, ale není to tak. Nejvíce od této značky frčí boty! Nejen tenisky, ale také i sandálky, které jsou během letošního horkého léta opravdu nejvíce vyhledávané.

Converse pro každého

Klasické boty značky Converse jsou aktuálním největším trendem letošního léta. Je ale nutné poznamenat, že pod touto značkou se neskrývá jenom obuv, ale také tašky a kabelky. Mimo to sekáte i s tričky, ovšem klasické tenisky jsou nejvíce kupované. Na trhu jsou dokonce už sto let!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *