Móda

Retro móda obleče muže i ženy

Neustále někam spěcháte? Životní styl dnešní doby vás  tlačí kupředu? No alespoň že v módě se vyplatí nahodit zpátečku. Je až s podivem, jak retro móda přináší svěží závan do šatníků. Pozor – nejen žen, ale i mužů! Retro módě nemusíte vyhradit šatník celý, ale z pár kousků se stojí za to radovat.

Retro móda vás vnese do stylu 30. i 50. let!

Proto, abyste se přenesli do jiné doby nepotřebujete stroj času, nýbrž retro oblečení. Retro oblečení si můžete nakoupit klasicky v obchodech, které retro styl nabízejí, ale stejně dobře (ne-li lépe) se můžete obléct i před šatní skříní vaší babičky. Pokud jste tedy někdy zdědili šatník po babičce, rozhodně nad ním neohrnujte nos, přeneste se přes zápach zatuchliny a pořádně přetřiďte kousek po kousku. Volná halenka s puntíky možná bude potřebovat přišít knoflíček, košile s vázankou u krku zase zúžit v pase, nohavice šifónových kalhot zkrátit…výsledkem však může být zcela nový šatník bez jakékoliv útraty peněz. Když pak vybrané oblečení vyperete a přidáte prací gel oživující barvy, bude jako nové.

Retro móda je velmi elegantní

Oblečete-li se do retro módy, můžete si být jistí, že v ní můžete vyrazit na kávu s kamarádkou i do kanceláře. Retro móda je totiž zároveň velmi pohodlná a elegantní, a proto nebude trvat dlouho, než si na ni zvyknete. A protože má retro móda mnoho tváří, můžete chodit pokaždé v jiné. Co byste však určitě měli mít jsou šaty s puntíky a  nadýchanou sukní. V nich budete neodolatelná, ať už na svatbě vaší kamarádky nebo při jarní procházce městem.

Pokud je pro vás retro oblečení premiérou, nemusíte se v něm cítit dobře hned napoprvé. V tomto případě doporučujeme jít na změnu po malých krůčcích. Časem vám to ani nepřijde a vy inspirujete celé vaše pracovní oddělení. Retro, ačkoliv se pro něj musíme ohlédnout do minulosti, je zkrátka in!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *