Podnikání

Jaký strojírenský veletrh je v Česku nejoblíbenější?

Baví vás svět strojírenství? Zajímáte se o dění ve strojírenském světě? Pak byste měli zavítat na jeden z nejoblíbenějších strojírenských veletrhů u nás. V současné době sice české strojírenství, do něhož spadá také společnost MSC MetPro, a.s., už nepatří mezi evropskou elitu, to však neznamená, že se české strojírenství zastavilo na místě. Každým rokem jsou na veletrzích představovány nejrůznější novinky, inovace a také nové technologie či stroje, které zajímají nejen fanoušky tohoto odvětví, ale také zaměstnance působící ve strojírenství či lídry firem, kteří v tomto odvětví také pracují. 

V České republice probíhá celá řada strojírenských veletrhů, k nimž patří například velice oblíbený Mezinárodní strojírenský veletrh konající se na brněnském výstavišti. 

Oblíbený i hojně navštěvovaný

Právě nad Mezinárodním strojírenským veletrhem se pojďme na okamžik zastavit, jelikož se jedná o jeden z nejoblíbenějších veletrhů ze světového hlediska. Není to však jen oblíbený veletrh, kde se snoubí strojírenské a průmyslové novinky, je to také velmi navštěvovaný veletrh, o čemž ostatně mluví také statistiky. Ty říkají, že každým rokem se veletrhu účastní více jak patnáct stovek vystavovatelů a více jak osmdesát tisíc návštěvníků, kteří pochází z padesáti různých zemí světa. A pak že se u nás nenajde nic, co by bylo světového kalibru!

Co vám veletrh nabízí?

Pokud jste nikdy v minulosti nenavštívili Mezinárodní strojírenský veletrh, možná nevíte, co vás čeká. Zastoupené jsou především všechny klíčové oblasti strojírenského průmyslu, a to konkrétně v devíti specializovaných oborech. 

Jak to všechno začalo

Mezinárodní strojírenský veletrh má poměrně dlouhou historii. Vůbec první strojírenský veletrh se konal v roce 1959, od té doby se koná veletrh každým rokem a každým rokem dosahuje větších a větších rozměrů. Koná se pravidelně na podzim, a tak máte dostatek času si promyslet, jestli se na něj vydáte či nikoliv.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *