Móda

Jakým střihům se musí boubelky vyhýbat?

Stydíte se za svou postavu a nechcete vycházet z domu, dokud nezhubnete? Nemusíte se takto trápit, stačí, když budete vědět, s jakým oblečením nepůjdou vaše nedokonalosti vidět. O současné módě by se dalo říct, že lichotí všem boubelkám, protože se do módy dostaly moderní a volné střihy, které si člověk zamiluje. Samozřejmě stále na boubelky čekají v obchodech i pokušení, které jejich postavě zrovna neprospívají a nelichotí. Abyste po takových kouscích nesáhli, poradíme vám, jaké střihy jsou pro boubelky jako stvořené a jaké nikoli.

Každá žena je krásná a nezáleží na tom, jestli váží více nebo méně. Každá žena má v sobě to kouzlo, které z ní září. Bohužel díky aktuálnímu trendu v podobě sociálních sítí se lidé snaží být dokonalí a nedokonalé lidi odsuzují. To samozřejmě není dobře. Díky jakési dokonalé představě, ke které se chtějí lidé přiblížit, si nevšímáme kouzla, které v sobě lidé mají. Zejména boubelkám se vyhýbáme, byť jsou až dech berouce krásné.

Aby boubelky zaujaly na první pohled a umožnily svému kouzlu zaujmout, měly by se obléknout do modelů, které jejich nadbytečná kila schovají. A takových kousků je kupodivu mnoho.

Jaké střihy jsou pro boubelky jako stvořené?

Nejdříve se zaměřme na střihy, které jsou pro boubelky jako stvořené. Jedná se zejména o volné střihy. Dnes ve volném střihu zakoupíte nejen sukně, ale také halenky nebo košile. Pokud se zaměříte na větší velikosti, neuděláte vůbec špatně. Dnes se zkrátka nosí oblečení ve větší velikosti, než jakou skutečně máme. To je zkrátka jakýsi hit.

Kromě volného střihu mohou boubelky okouzlit s midi sukněmi, které sahají až do pasu a které se od pasu dolů rozšiřují. Zahalují nehezký zadeček a celulitidu.

Jaké střihy pro boubelky nejsou?

Nyní si však obraťme list a zaměřme se na střihy, které pro boubelky nejsou stvořené. Jedná se zejména o upnuté kousky, které zdůrazňují veškeré nedokonalosti krásných žen s nedokonalým tělem. Nevhodné jsou také upnuté úzké džíny, které jsou sice nadčasové, ale lze je nahradit volnějšími společenskými kalhotami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *