Móda

Kabátek na jaro – díky správnému střihu budete módní bohyní

Přichází jaro a my odhazujeme zimní kabáty, šály a rukavice a těšíme se novým slunným zítřkům. Přesto nezapomínejte, že rána bývají chladná, stejně jako večery. Je nezbytné vlastnit kabátek, který vám poslouží nejen prakticky, ale stane se vašim stylovým módním doplňkem. Letošní modely vás nadchnou kreativními střihy, lehkým nádechem návratu do dob minulých, ale i novými zajímavými kreacemi, které uspokojí i velice osobitou módní znalkyni.

V první řadě vsaďte na precizní střih. Velice moderní jsou asymetrické typy střihů, které podtrhnou váš smysl pro detail a originalitu. Doporučujeme nahlédnout mezi kabátky módních značek Mango. Tato značka vytváří své neotřelé módní klenoty pro skutečné ženy, tyto kabátky výborně sedí.

Stejně jako vloni, i letos neuděláte chybu s klasickým trenčkotem. Tato stálice vykresluje ženskou postavu, pásek zvýrazňuje ženský pas a žena v něm vypadá jako opravdová dáma a modní ikona. Doporučujeme prozkoumat modely značky Vero moda, právě ta totiž disponuje širokou nabídkou trančkotů za velice líbivé ceny.

Velice osobité a letos notně vyhledávané jsou parky. Tyto jednobarevné, vycházkové bundičky jsou kombinací ležérnosti a sport stylu. Pro jarní využití se vyrábějí nezateplené, avšak ochrání vás před větrem dokonale. Pro inspiraci zkuste vyzkoušet nějaký ten kousek od Tom Tailor. Tato německá značka, určená pro aktivní mladé lidi, předčí vaše očekávání a nadchne vás svými originálními vychytávkami.

Pojďte si užívat jaro v novém kabátku osvědčených značek. Vsaďte na kvalitu a styl a budete se cítit skvěle každý jarní den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *