Móda

Milujete sako? Přinášíme tipy na looky, u nichž saka vyniknou

Každý má svůj oblíbený kousek, který nosí takřka vždycky. Zatímco pánové milují košile, které se dají nosit opravdu kamkoli, ženy jsou milovnicemi sak. V současné době je sak na trhu mnoho, vybírat si můžeme z mnohých délek, provedení i barev a vzorů. K nejstylovějším sakům patří ta dlouhá saka, která jsou vypasovaná nebo která naopak budí dojem takzvaného “oversized”. Ať už se ve vaší skříni sídlí sako jakékoli, přinášíme tipy na looky, u nichž saka vyniknou.

Když se elegance spojí s ležérností

Sako mají všechny ženy zafixované tak, že se jedná o moderní, leč elegantní outfit. Jenže saka se nemusí kombinovat jen s šaty nebo sukněmi. Je možné je zkombinovat i s klasickými džíny, čímž dojde ke spojení elegance a ležérnosti, a to je nyní in.

V ideálním případě si tedy oblékněte sako, džíny, zvolte jednoduché tričko jedné barvy a na nohy nazujte tenisky nebo lodičky – vždy se odrážejte dle toho, jestli chcete mít více elegantní či více ležérní look. Kabelka a náušnice jsou samozřejmostí.

Když chceme vykouzlit čistě elegantní look

Abychom udělali radost, prozraďme si, s čím sako zkombinovat, máme-li zájem jen o čistě elegantní look. Možností je hned několik.

Pokud milujeme sukně a chceme působit elegantně, je načase vytáhnout sukně delší až ke kolenům, které jsou krásně vypasované a které sahají až do pasu. K sukni zvolíme volný top na úzká ramínka, který zakasáme, a na nohy zvolíme elegantní lodičky. Sako se letmo přehodí přes ramena, stejně jako kabelka, která nemusí být příliš velká, ale na druhou stranu nemusí být ani malá.

Jestliže jsme milovníkem kalhot a sukně pro nás nejsou přijatelné, je možné look upravit, a to tak, že sukni jen vyměníme za kalhoty. Jinak je zbytek looku stejný – u kalhotového outfitu doporučujeme spíše psaníčko do rukou než kabelku přes rameno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *