Bydlení

Kdy je ideální doba na stavbu dřevostavby?

S rostoucími nájmy roste také poptávka po volných pozemcích k prodeji. Lidé je začínají kupovat ve velkém, na pozemcích si poté postaví vysněný domeček, který je daleko výhodnějším řešením než bydlet v předraženém nájmu. V případě, že i vy plánujete postavit nízkoenergetický domek, moderní dům nebo třeba populární dřevostavbu, obraťte se na firmu ORCAN GROUP s.r.o., která se právě výstavbou zmíněných obydlí zabývá. Na internetu se o firmě dočtete hromadu pozitivního v referencích a recenzích. 

Když jsme zmínili dřevostavby, na malý okamžik u nich ještě zůstaňme. Přece jenom jsou velice oblíbené a lidé do nich investují především díky rychlosti její výstavby. V souvislosti se stavbou dřevostavby se však nabízí jeden zásadní dotaz, a sice v jakém období je ideální pustit se do stavby dřevostavby? Kdy je ideální doba postavit si vlastní dřevostavbu, která bude naším budoucím příbytkem?

Na počasí nezáleží

Lidé si moc dobře uvědomují, že počasí musí hrát trochu do karet, pokud se pustí do stavby obydlí. Nepříznivé počasí, podmáčená půda, několikadenní neustávající srážky mohou jen zpomalit stavbu. Je však třeba konstatovat, že nepřející počasí zpomaluje hlavně stavbu klasického zděného domu, nikoli dřevostaveb. Dřevostavby snesou jak teplo, tak zimu. Pokud je navíc dřevostavba montovaná, bez obav se do výstavby může firma pustit jak v zimě, tak v parném létě. 

Dům, který může stát do pár měsíců

Samozřejmě vždy záleží na postupu výstavby dřevostavby, ale pravdou je, že existují i dřevostavby skládající se z prefabrikovaných panelů, které se montují až na místě do podoby domečku. Díky tomu se člověk nemusí příliš ohlížet na počasí. Suché technologie nevyžadují žádné složité schnutí ani čekání, dům tedy může stát do pár měsíců, a to včetně střechy i oken a dveří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *