Bydlení

Kolik stojí luxusní nemovitosti v Praze

Ať už v centru Prahy či v jejím okolí, nachází se zde spousta luxusních nemovitostí, které čekají, až se do nich někdo nastěhuje a možná je i vylepší inteligentním systémem.

Existuje několik společností, které se zabývají poskytováním služeb v oblasti luxusních nemovitostí v Praze a dalších atraktivních lokalitách v České republice. Pokud narazíte na tu správnou společnost, poskytne vám kompletní servis při prodeji, pronájmu a nákupu rezidenčních nemovitostí.

Kancelář, která vám najde správnou luxusní nemovitost v Praze a jejím okolí by měla poskytovat zejména tyto služby:

  • Asistence při koupi nemovitostí
  • Správa nemovitostí
  • Pronájem nemovitostí
  • Vyhledání vhodné nemovitosti dle přání klienta
  • Právní a finanční služby

Na území Praha- Velká Chuchle se nachází velký rodinný dům o velikosti 7+kk. Jedná se o zrekonstruovanou vilu, která byla postavena za použití italských materiálů. Dům leží na pozemku o velikosti necelých 700 metrů čtverečních, který je oplocen z části dřevěným a z části zděným plotem. Také je kompletně zabezpečen kamerovým systémem napojeným na pult centrální ochrany. Na zahradě se nachází pergola s krbem a udírnou. Užitná plocha domu je 296 metrů čtverečních. Úklid domu je sice zajištěn, ale není v ceně, proto doporučuji se o ceně předem informovat.

Cena nemovitosti 15 900 000 Kč.

Luxusní nemovitost nemusí mít inteligentní elektroinstalaci, stačí jeho velikost, vybavení a spousta dalších věcí. I z obyčejného rodinného domku si s trochou trpělivosti a vložených financí můžete udělat luxusní hnízdo pro vás a vaši drahou polovičku.

Luxus není pouze o drahém nábytku, dotykovém ovládání či o jiných drahých věcech. Člověk si může připadat luxusně i ve věcech, které má rád a nemusí to být pouze značky. Takže je to na vás, ale určitě se podívejte po luxusních nemovitostech v Praze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *