Bydlení

Reality v Praze

Ať už se chcete přestěhovat z vesnice či menšího města do Prahy za prací nebo si zde otevřít firmu, určitě se poohlédněte po realitách v Praze. Občas se vám může podařit ulovit i kousek, do kterého byste to nikdy neřekli. Může být jak levný a vy se tolik neplácnete přes kapsu, ale také může být krásný a nebude potřebovat zbytečné investice.

Musíte si správně vybrat a s tím vám pomůže nepřeberné množství realitních kanceláří, které se zabývají prodejem a pronájmem domů, bytů, kanceláří, nebytových a komerčních prostor, pozemků…

Bohužel, postavených domů, které by měly cenu do dvou miliónů, moc neseženete. Pokud tedy máte hluboko do kapsy, není to pro vás asi správná volba. Jenže jestli si najdete správnou realitní kancelář, je možné, že usmlouvá cenu reality a vy na tom budete lépe, než kdybyste si kupovali pozemek, byt či dům sami.

Atypický podkrovní byt

Tento byt se nachází v Praze 3 – Hájkova. Sice je poněkud drahý – 8 208 000 Kč, ale cena je uvedena včetně realitního a právního servisu, takže s ním nebudete mít žádné další starosti.

Celková užitná plocha bytu 2+kk s balkonem a střešní terasou je 114 metrů čtverečních. Byt se nachází v 7. patře zrekonstruovaného domu. Případný majitel může ještě ovlivnit konečnou podobu bytu. V ceně je dřevěná podlaha, dveře, kuchyňská linka a kompletní zařízení koupelny. Dostupnost do centra je skvělá, na zastávku autobusu i tramvaje jen pár minut pěšky.

Byt je nádherný hlavně z toho důvodu, že prosklená stěna na příjemný balkon pouští do bytu spoustu světla. Hodí se hlavně pro mladé páry, možno i s dětmi.

Reality

Jestli si chcete pronajmout či koupit nějaký pozemek, určitě se podívejte na internet na různé realitní kanceláře, které vám pomohou najít ten správný byt či dům. Existuje dostatek realitních kanceláří, které rády vyplní všechny vaše potřeby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *