Bydlení

Luxusní domy na prodej

Máte už po krk bydlení v bytě či v rozpadajícím se domě? Máte dostatek peněz a chcete si užívat jako kdejaká americká celebrita? V tom případě se podívejte na luxusní domy na prodej, kterých je po celé naší republice i v jiných zemích dostatek.

Pokud se nacházíte na druhé straně barikády a jste vlastníkem luxusní nemovitosti, jste na této stránce také vítaní.

Prodáváte luxusní dům?

Pokud vaše odpověď zněla ano, jste na správné adrese. Jistě se vám nechce chodit na několikahodinové prohlídky s „vážnými“ zájemci z internetu, které od prohlídky už nikdy neuvidíte. Lepším řešením je svěřit svou nemovitost dobré realitní kanceláři, která má na svém seznamu spoustu věrohodných osob. Přeci jen je lepší dům prodat než řešit, že „zájemce“ je na mobilu nedostupný a nikdy se mu nedomailujete.

Především díky dlouholetým zkušenostem specialistů se váš s láskou opečovávaný dům dostane do správných rukou. K vážným zájemcům, kteří se o něj budou starat. Tím, že specialisté znají potřeby jejich stávajících klientů, umí je konkrétně oslovit s nabídkou, čímž se vyvarují časových ztrát s nepravými zájemci.

Realitní kanceláře

Existují realitní kanceláře, které se specializují přímo na luxusní domy a vily. Jejich architekti je vylepšují, a tak se i ze staré zašlé vily může stát nádherný dům, který bude pastvou pro oči.

Zahraničí

V dnešní době se spoustou politických a ekonomických krizí se jeví jako nejlepší řešení koupit si luxusní dům v zahraničí. Někdy je několikrát levnější než vila v České republice, ale každá věc má své mouchy. Pokud si budete chtít koupit dům v zahraničí, zaměřte se především na jeho údržbu či elektroměry. Elektroměry se vám nezdají jako tak podstatné, ale někdy za ně můžete platit až padesátkrát více než v naší republice a to už je na pováženou.

Jestli se rozhodnete pro luxusní dům, určitě si prvně projděte všechny náležitosti a pozornost věnujte hlavně stavu budovy. Co chvíli vypadá, jako luxus vám může spadnout na hlavu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *