Podnikání

Máte nebo nemáte vyřešené BOZP a PO?

Máte nebo nemáte vyřešené BOZP a PO? To je oč tu běží. Bezpečnost práce a požární ochrana je nutnost, jedná se o zákonné povinnosti, které by měl mít vyřešené každý podnikatel. Pokud to tak není a přijde do podniku neohlášená kontrola, je na malér zaděláno. Podnikatelé budou muset zaplatit opravdu vysokou pokutu, která se může dostat až do výše několika milionů korun, což je částka, která může nejednoho podnikatele dostat až do krachu.

V současné době je mezi námi až čtyřicet procent podnikatelů, kteří nemají BOZP a PO vyřešené. Důvodem je často to, že nemají na to čas, jenže to je jen výmluva. Mohou přece využít služeb firmy, která se na BOZP a PO zaměřuje. Tou firmou je firma Extéria, která dnes nabízí zajímavý balíček služeb.

Znáte balíček služeb Klídek?

Už jste možná slyšeli o balíčku služeb Klídek. Jedná se o roční balíček služeb BOZP a PO, díky kterému se nebudete muset strachovat či obávat dne, kdy kontrola zaťuká na dveře podniku. Bezpečnost práce a požární ochranu totiž budete mít vyřešenou, tudíž budete podnikat bezpečně a nebudete muset platit zbytečně.

Co obsahuje roční balíček služeb Klídek?

Pokud se rozhodnete pro roční balíček služeb BOZP a PO, nebudete se muset obávat dne, kdy přijde neohlášená kontrola z OIP, z KHS nebo HZS. Budete mít totiž vyřešenou celou dokumentaci týkající se BOZP a PO, také bude pravidelně prováděna její aktualizace. V případě úrazu na pracovišti bude vše zařízeno tak, aby nedošlo k zamítnutí hrazení pojistného a k dalším problémům.

Mimo jiné se sníží riziko požárů, jelikož budou pravidelně prováděny revize, také se předejde zamítnutí ze strany pojišťoven, jelikož budou pravidelně prováděna školení bezpečnosti práce a požární ochrany.

Roční balíček služeb BOZP a PO nazvaný Klídek je možné objednat si prostřednictvím formuláře na www.bezpecnepodnikani.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *