Zajímavosti

Pravda o meditačních pyramidách aneb jsou opravdu tak účinné?

Přemýšlíte nad tím, že si na svou zahradu koupíte meditační pyramidu? Jedná se nejen o krásný doplněk, ale mnozí lidé označují meditační pyramidu za léčivou pyramidu. I když slovo “léčivá” je nutné brát s nadsázkou, je to rozhodně skvělé místo, v němž můžete relaxovat a odpočívat. Pyramida vás tedy vyléčí, ale spíše po psychické stránce.

Pokud se o meditační pyramidy zajímáte déle, víte, že se kolem nich točí mnohé domněnky. Domněnky se zejména týkají účinků meditačních pyramid, podle všeho mají meditační pyramidy, kterým se také přezdívá pyramidy energie nebo energetické pyramidy, mít pozitivní účinky na člověka.

To je ostatně pravda. V meditační pyramidě totiž vzniká takzvaná pyramidální energie, která je sloučeninou zemské energie a vesmírné energie. Zatímco vesmírná energie proudí do pyramidy přes samotnou špičku, zemská pyramida se bere logicky ze země a v pyramidě se obě energie pojí v jednu, a sice v pyramidální energii – právě ona na člověka pozitivně působí.

Jak meditační pyramidy působí na člověka?

Lidé, kteří trávili čas v pyramidách, tvrdí, že po pobytu v meditační pyramidě se cítili mnohem odpočatější, než kdyby spali dlouhé hodiny. Také se zbavili stresu a nahromaděného napětí, které se v nich hromadilo poslední dlouhá léta.

Odborníci jsou zase toho názoru, že meditační pyramidy mohou urychlit hojení či pomáhají urychlit průběh nemoci. Mimo jiné mají meditační pyramidy také dobíjet člověka energií, kterou často postrádá.

Jak je to doopravdy?

Jak jsme zmínili, léčivé účinky meditačních pyramid jsou spíše psychického rázu. Jedná se spíše o místo, které je určené k relaxaci, k odpočinku, k meditaci či ke čtení. O jednotlivých pozitivních účincích na člověka se můžete přesvědčit sami, když si jednu takovou meditační pyramidu zakoupíte.

Neváhejte, je to zároveň krásná dekorace na zahradu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *