Móda

Módní hity současnosti. Co se dnes nosí?

Chcete vypadat stylově? Chcete investovat do módních kousků, které se dnes nosí? Nemusíte sledovat televizní pořady o módě, dokonce nemusíte pročítat tunu časopisů o módních trendech. Stačí, když dáte na nás. Víme, co se nosí.  

Módním světem aktuálně hnuly trendy z osmdesátých a také sedmdesátých let. Zmiňovaná léta lze popsat jako léta bláznivá, v nichž se nosily hlavně takové kousky, díky kterým lidé vybočili z davu, díky kterým se cítili jiní a odlišní. Poté se chvilku lidé stali takzvanými konzervami, zkrátka nechtěli svým oblečením vybočovat, dnes se však tato touha po vybočení vrátila a s ní i trendy ze zmiňovaných let.  

Pokud patříte k lidem, kteří chtějí trochu vybočit, přesto chtějí vypadat stylově, prozraďme si několik módních hitů současnosti, které se dnes nosí s velkou oblibou.  

Zvířecí motivy na každém kousku oblečení 

Co se vrátilo znovu po letech do módy, jsou zvířecí vzory, které nyní najdete na každém kousku oblečení. Kromě bot najdete zvířecí vzory také na kabelkách, svetrech, mimo jiné na kabátech nebo třeba na kožených kalhotách. Jedná se o vzor, který nejspíše jen tak rychle z módy nevyjde, tak si kousek se zvířecím motivem pořiďte. Nezáleží na tom, jestli se bude jednat o motiv hadí kůže nebo o motiv leoparda, vše se počítá.  

Retro doplňky jsou zpátky 

Retro vzor je to, co se taky nyní nosí. Otázkou je, co konkrétního se nosí. Nosí se hlavně retro doplňky v podobě velkých, masivních gumiček, které sjíždí z vlasů každé ženě, která se nepyšní zrovna bujnou hřívou. Stejně tak se nosí masivní spony do vlasů, které v dětství byly větší než naše hlava. A samozřejmě nesmíme opomenout ledvinky, které v poslední době nahradily klasické kabelky a batohy.  

Volány všude, kam se podíváte 

Určitě jste si všimli toho, že se do módy vrátily volánky. Právě ty nyní sídlí na šatech i na vkusných halenkách a košilích. Jsou elegantním zpestřením jinak běžného, neoriginálního kousku, ovšem dejte si pozor na kousky, které mají volány v okolí břicha. Mohou působit nelichotivě.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *